İLÇEMİZ YENİ MAHALLESİ’NDEN, MERHUM MEHMET ÖZALP’İN TORUNU, NAZIM VE KADRİ ÖZALP’IN OĞULLARI, BUSE VE GÖKHAN ÖZALP’İN BABALARI, NEHVEL ALKAN’IN KAYINPEDERİ, AYSEL VE AYTEN’İN AĞABEYLERİ, RAMAZAN YILDIRIM VE BAYRAM UÇAR’IN KAYINBİRADERLERİ, TÜRKAN ÖZALP’İN EŞİ FİKRET ÖZALP VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN 14.00’DE ATATÜRK BULVARI’NDAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE İKİNDİ VAKTİ BEYLER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İ L A N ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN İlçenin…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı yaptığı basın açıklamasında şöyle dedi;…
Çaycuma Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Pehlivanlar Kent Ormanı,…
Çaycuma’da Anket Sonuçları Açıklandı; Çaycuma Belediyesi tarafından üniversite öğrencilerine…