İLÇEMİZ ÇAY MAHALLESİ’NDEN, AHMET PEKER VE AYŞEGÜL EFESOY’UN ANNELERİ, NECLA PEKER VE ERTUĞRUL EFESOY’UN KAYINVALİDESİ, BEREN VE BERFİN PEKER’İN BABAANNELERİ, AKSU VE ARAS EFESOY’UN ANNEANNELERİ, MUKADDES ÜNLÜTÜRK’ÜN KIZ KARDEŞİ, ESKİ İSTASYON MİNİBÜS ESNAFLARINDAN ZİYA PEKER’İN EŞİ GÜNAY PEKER VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN 11.30’DA EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE CUMA VAKTİ MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇEMİZ YUKARIDERE KÖYÜ’DEN, NERMİN, NİHAL, EMİNE VE UMUT KORKMAZ’IN ANNELERİ,…
Su İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası Nedeniyle ; Şahnalar Köyünün…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Ramazan Bayramı nedeniyle bir yayımladığı mesajda,…
Çaycuma Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile İlçe Tarım Müdürlüğünün ortaklaşa yaptıkları…