İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN, SADIK DOĞAR VE MERHUM EMİNE DOĞAR’IN KIZLARI, ÜNAL, HASGÜL, NURGÜL, BİROL VE ETHEM DOĞAR’IN ABLALARI, MİRALAY EMİR VE ÇINAR ALİ’NİN ANNEANNELERİ, RAMAZAN AKÇAALAN VE SELİN DURMAZ’IN KAYINVALİDESİ, ÇAĞLA VE ÇAĞKAN DURMAZ’IN ANNELERİ, MEHMET DURMAZ’IN EŞİ, GÜLİZAR DURMAZ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN, SAAT 12.00’DE EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ GÖÇMENLER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Ana Boru Arızası Nedeniyle; Yeni Mahalle; Hürriyet Caddesi, Barbaros Caddesi,…
Proje çalışmasının eden. Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Çaycuma Belediye Başkanı…
Ana Boru Arızası Nedeniyle; Pehlivanlar Mahallesinin; Muzaffer Çelik Caddesi, Öğretmenler…
Çaycuma Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda Çocuk Şenliği düzenlendi. Etkinliğe,…