Halkımızın sağduyusuna güveniyorum

Halkımızın sağduyusuna güveniyorum

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2017 - Perşembe | Görüntülenme Sayısı: 81 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı yeni yıl nedeniyle kendisini ziyaret eden CHP Çaycuma İlçe Kadın Kolları üyelerine, “Ben bu referandumu cumhuriyet değerlerinin var olma, ya da yok olma seçimi olarak görüyorum” dedi

 

CHP Çaycuma İlçe Kadın Kolları Başkanı Nilgün Temelkuran, bir grup partili kadınla birlikte Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı ziyaret etti. Çaycuma Belediyesinin 2016 yılında son derece başarılı çalışmalara imza attığını belirten Başkan Temelkuran, “Biz, bugün, sayın başkanımızın yeni yılını kutlamaya geldik. Öncelikle kapı kapı dolaşıp oy istediğimiz başkanımıza yüzümüzü kara çıkarmadığı için çok teşekkür ediyoruz.  Başkanımız sayesinde, her yerde başımız dik geziyoruz. Çaycuma Belediyesi gerçekten çok başarılı işler yapıyor. Biz de bununla büyük gurur duyuyoruz. 2016 yılı Çaycuma açısından çok başarılı geçti. Birçok güzel hizmete imza atıldı. Çaycuma herkesin yaşamak istediği bir yer haline geliyor. 2017 yılında aynı tempo sürdürülerek, ülkenin en güzel kentlerinden birinin yaratılacağına inanıyoruz” dedi.

 

BANA ÇAYCUMA’YA HİZMET ETME FIRSATI VERDİNİZ

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kantarcı, “Kadınların toplumsal yaşamda rolü çok büyük. Onların katılımını sağlayamayan hiçbir kurum, kuruluş ya da partinin başarı şansı kesinlikle yok. Kadınlar gerek özverileri, gerek azimleriyle büyük fark yaratıyor. Ben buna seçim çalışmaları sırasında tanık oldum. Çok büyük bir çaba harcayarak, sonucu sizler belirlediniz. Bu açıdan, bana Çaycuma’ya hizmet etme fırsatı verdiğiniz için, esas ben size teşekkür ediyorum.” dedi.

 

HALKIMIZIN SAĞDUYUSUNA GÜVENİYORUM

 

Ülkenin içinde bulunduğu durumda yine kadınlara büyük görevler düştüğünü dile getiren Kantarcı, “Önümüzde yine bir seçim var. Ben bu referandumu cumhuriyet değerlerinin var olma, ya da yok olma seçimi olarak görüyorum. Bana sorarsanız oylanan başkanlıktan daha çok, cumhuriyetin varlığıdır. Eğer murat ettikleri sonucu alırlarsa, kadınların sosyal yaşamda sıkıntıları da çok büyüyecek. Sizlerden rica ediyorum. Ulaşabildiğiniz herkese ulaşarak karşı karşıya kaldığımız tehlikeyi anlatın. Ben halkımızın sağduyusuna güveniyorum. Yeter ki biz onlara ulaşıp, anlatmasını bilelim” dedi.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Eğitim başladı

Çaycuma Belediyesinin BAKKA desteğiyle yaptığı kurumsal kapasiteyi artırmaya yönelik eğitim…

09.12.2016
Cuma
Detaylar

OKTAY KAYGUSUZ’UN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN MERHUM SATI VE AHMET BİLİCİ’NİN TORUNU, MERHUM…

31.01.2023
Salı
Detaylar

GÜLİZAR KALAYCIOĞLU’NUN CENAZESİ

İLÇEMİZ YENİ MAHALLESİ’NDEN, YILDIZ AKBAŞ, NURDAN PEKMEZCİ, BİROL VE HAKKI…

16.05.2024
Perşembe
Detaylar

HACI MEHMET KALAYCI’NIN CENAZESİ

İLÇENİN TORLAKLAR KÖYÜ’NDEN; ÇİĞDEM, ESMA VE YÜKSEL KALAYCI’NIN BABALARI, RECEP…

23.08.2022
Salı
Detaylar