HERKESE, HER BÖLGEYE EŞİT HİZMET SUNUYORUZ

HERKESE, HER BÖLGEYE EŞİT HİZMET SUNUYORUZ

Yayınlanma Tarihi: 28.08.2020 - Cuma | Görüntülenme Sayısı: 189 görüntüledi

Çaycuma Belediyesinin İstasyon Mahallesinde sürdürdüğü altyapı düzenleme çalışmalarında Tan Sokak’a, 400’lük koruge borudan, 500 metre boyunda yağmursuyu toplama hattı döşeniyor.

Çaycuma Belediyesinin İstasyon Mahallesi Tan Sokak’ta başladığı yol yenileme ve altyapı düzenleme çalışmamaları devam ediyor. Halen stabilize yol durumunda olan Tan Sokak’a, parke döşeme işlemine başlamadan önce yağmur suyu toplama hattı kuruluyor. Bu amaçla 400’lük koruge boruda yaklaşık 500 metre hat döşeniyor. Tandoğan Caddesi’nde yağmursuyu toplayan bazı menfezlerin de bağlanacağı hat, tamamlandığında, yolun üst kaplaması da yapılarak hizmete açılacak. Yapılan çalışma ile Tan Sokak yepyeni bir görünüme bürünürken, Filyos Irmağı’ndan daha düşük kotta olduğu için sürekli su basma tehdidi altında olan İstasyon semtinde, bu risk de, belli oranda azalacak.

MÜJDEYİ BAŞKAN KANTARCI VERDİ
Konuyla ilgili sosyal medya adresinde bir paylaşım yapan Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, “Tandoğan Sokak, Alagözler Fatih Cami çevresindeki hemşerilerimize müjde! Yağmursuyu şebekesi inşaatına başladık. Yaklaşık 500 metre uzunluğundaki yağmursuyu hattı ve ardından yapılacak yol çalışmaları ile söz verdiğimiz hizmeti yerine getireceğiz. İstasyon bölgesinin su basma riskini de azaltacak bu çalışma ile bölge rahatlamış olacak. Hayırlı olsun” dedi.

HERKESE, HER BÖLGEYE EŞİT HİZMET SUNUYORUZ
İlçenin altyapısının tamamlanmasına büyük önem verdiklerini de söyleyen Başkan Kantarcı, “Altyapı sorunlarını en aza indirmek için bir program dahilinde Çaycuma’nın tamamına hizmet getirmeye çalışıyoruz. Söz verdiğimiz gibi herkese, her bölgeye eşit hizmet sunuyoruz. Belediye kaynaklarını doğru kullanmak, en üst düzeyde tasarruf sağlamak için üst kaplamasını yapacağımız yolun, önce, kaliteli malzeme ve işçilikle altyapısını tamamlıyoruz. Şayet doğalgaz ya da elektrik hattı için kazı yapılacaksa, onların iş programını öğreniyor, eşgüdüm içinde çalışmaya büyük önem veriyoruz. Bu sayede bir kazılan yeri bir daha kazmak zorunda kalmıyoruz. Böylece hem bütçede büyük tasarruf sağlarken vatandaşlarımıza verdiğimiz rahatsızlığı da en aza indiriyoruz. Çaycuma Belediyesinin başarısı da, zaten, bu sistemli çalışmada yatıyor” dedi.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Kredibilitemiz çok yüksek

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Belediye Meclisinin kasım ayı toplantısında…

03.11.2016
Perşembe
Detaylar

Hiçbir şehir küresel zorluklarla tek…

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı’nın ilk imzacıları arasında yer aldığı, Kadıköy…

24.03.2022
Perşembe
Detaylar

Türkiye’yi Çaycuma gibi yöneteceğiz

Türkiye’yi Çaycuma gibi yöneteceğiz CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Çaycuma…

11.06.2022
Cumartesi
Detaylar

HACER DEMİREL’İN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, MÜBECCEL BİLGİN VE HABİBE DEMİREL’İN ANNELERİ, MERHUM…

28.02.2023
Salı
Detaylar