Hocaların Hocasından Çaycuma’ya büyük övgü

Hocaların Hocasından Çaycuma’ya büyük övgü

Yayınlanma Tarihi: 18.03.2024 - Pazartesi | Görüntülenme Sayısı: 86 görüntüledi

Çaycuma Belediyesinin anı defterini imzalayan Türk bilim tarihinin en önemli akademisyenlerinden Prof. Dr. Ruşen Keleş, “Diyebilirim ki Türkiye’nin parlak bir geleceğe kavuşturulması ve çağdaşlaştırılması Çaycuma Belediyeciliği anlayışının ülkede egemen kılınmasıyla sağlanabilir.” dedi.

 

21 Yüzyılda Kentleşmenin Vizyonu ve Yerel Yönetimlerin Rolü başlıklı bir konferans vermek üzere Çaycuma’ya gelen Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ruşen Keleş, Çaycuma Belediyesi anı defterini de imzaladı. Türkiye’de kentleşme politikalarının öncü ismi olan 92 yaşındaki Prof. Dr. Keleş, Çaycuma Belediyesi ve Başkanı Bülent Kantarcı’yı takdirle takip ettiğini belirtti.

 

BÜLENT KANTARCI’NIN YÖNETİCİLİK NİTELİKLERİNİ TAKDİRLE İZLEDİM VE İZLEMEKTEYİM

Prof. Dr. Ruşen Keleş anı defterine yazdığı yazıda, “Çaycuma’ya yıllar önce gelmiştim. Ama uzaktan, her zaman, Çaycuma belediyesini üstün bir başarı ile yönetmekte olan Sayın Bülent Kantarcı’nın yöneticilik niteliklerini takdirle izledim ve izlemekteyim. Çaycuma ve Türkiye halkının böylesi bir yetkin, çağdaş ve başarılı bir belediye başkanına sahip olmaktan ne denli şanslı ve mutlu olduklarını açıkça görüyorum.” dedi.

 

ÇAYCUMA BELEDİYECİLİĞİ ANLAYIŞI ÜLKEYE EGEMEN KILINMALI

Hocaların Hocası Prof. Dr. Keleş, yazısını, “Diyebilirim ki Türkiye’nin parlak bir geleceğe kavuşturulması ve çağdaşlaştırılması Çaycuma Belediyeciliği anlayışının ülkede egemen kılınmasıyla sağlanabilir. Sayın başkanımız Bülent Kantarcı’ya nice başarılı yıllar diliyorum. İçten sevgilerimle.” ifadeleriyle tamamladı.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

OKTAY KAYGUSUZ’UN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN MERHUM SATI VE AHMET BİLİCİ’NİN TORUNU, MERHUM…

31.01.2023
Salı
Detaylar

Berat Kandilini kutluyorum

Toplumsal gerginliklerin en üst boyuta tırmandığı, barış ve huzura en…

21.05.2016
Cumartesi
Detaylar

BEHİYE ÇOKAL’IN CENAZESİ

İLÇENİN YAKADEMİRCİLER KÖYÜ’NDEN, SABAHAT, CELİL VE HÜSEYİN ÇOKAL’IN ANNELERİ, EROL,…

17.10.2022
Pazartesi
Detaylar

Büyük bir ahenkle çalışıyoruz

Eylül ayı Belediye Meclis toplantısında yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren…

07.08.2017
Pazartesi
Detaylar