Kantarcı ödülünü aldı

Kantarcı ödülünü aldı

Yayınlanma Tarihi: 04.04.2018 - Çarşamba | Görüntülenme Sayısı: 28 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, BAKZİFED tarafından yerel yönetim dalında verilen ödülü, Safranbolu’da yapılan bir törenle aldı.

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı,  Batı Karadeniz Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (BAKZİFED) tarafından yerel yönetim dalında verilen ödülü, Safranbolu’da düzenlenen törenle aldı. İş adamı Bahri Küpeli’nin genel başkanlığını yaptığı (BAKZİFED), 2017 yılında, alanlarında başarılarıyla öne çıkan 27 kişiyi ödüle değer buldu. Başkanlığını Devlet eski Bakanı Önay Alpago’nun yaptığı seçici kurul, yerel yönetim dalında, Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ile birlikte Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı “Çaycuma’nın çehresinde yaşanan değişimi” nedeniyle ödüle değer gördü. Bilim dalında Prof. Dr. Mehmet Haberal, hukuk dalında Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, spor dalında Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, medya dalında gazeteci Fikret Bila, İsmail Küçükkaya, Kemal Aktaş, Mehmet Çetinkaya, İhsan Ersöz ve Esen Aliş ödüle layık görülürken ekonomi, girişim dalında Şefik Dizdar, Hüseyin Kutsi Tuncay ve Ali Sezer, yatırım-ihracat ve üretim dalında İsmail Aygün ve Mustafa İbişoğlu, bölgesel yatırımcı, girişimci kadın kaşifler dalında Nilgün Efes, Nuray Alpboğa, AR-GE dalında, Ruhiye Çetin, Ayfer Ulusoy ve Furkan Işıldak, en iyi bölgesel yerel yönetici dalında, Kızıltan Ulukavak, sendikal mücadelede vefa ödülü dalında Enver Kaya, edebiyat, kültür, sanat dalında Hüseyin Avni Cinazoğlu, Mirati Madak, Şükran Şahin ile çevre dalında ödül Sadullah Gencer’e verildi.

BU ÖDÜLÜ TEK BAŞIMA KALDIRMAM

Ödüller, seçici kurul başkanı eski Devlet Bakanı Önay Alpago, BAKZİFED Başkanı Bahri Küpeli, Anayasa Hukukçusu Prof. Dr. Süheyl Batum ile diğer protokol üyeleri tarafından sahiplerine sunuldu. Başkan Bülent Kantarcı ödülünü “Bu yalnız benim değil tüm çalışma arkadaşlarımın. Bu kadar ağır bir ödülü tek başıma kaldırmam” diyerek, eşi Belgin Kantarcı, Prof. Dr. Mehmet Haberal, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, Çaycuma Belediye Meclis Üyeleri Bahri Malakçı, Cengiz Gökçe ve CHP Çaycuma İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Aytekin Ataman’ı da yanına çağırdı ve onlarla birlikte aldı.  Tören, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. Prof. Dr. Mehmet Haberal Başkan Kantarcı’ya tören boyunca yakın ilgi göstererek yaptığı çalışmaları gururla takip ettiğini söyledi.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Başkan Kantarcı’dan Tıp Bayramı Mesajı

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle…

14.03.2016
Pazartesi
Detaylar

Behçet Kalaycı Gecesine karanlık engel!

Çaycuma Belediyesinin düzenlediği Behçet Kalaycı’ya Saygı Gecesi uzun süren elektrik…

03.06.2016
Cuma
Detaylar

Çaycuma Belediyesi İmar ve Şehircilik…

19.07.2017
Çarşamba
Detaylar

DURSUN SARIKAYA’NIN CENAZESİ (16.11.2021)

İLÇENİN GÜDÜLLÜ KÖYÜ EYMÜR MAHALLESİNDEN; MERHUM HAKKI VE HALİME SARIKAYA’NIN…

16.11.2021
Salı
Detaylar