Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile Çaycuma Kent Konseyi Engelliler Meclisi iki adet tekerlekli sandalye bağışı yaptı. İki kurumun işbirliği ile tekerlekli sandalyeler Temenler köyünden Kader Mankal ve Çay Mahallesinden Kerem Kalaycıoğlu adlı vatandaşlara teslim edildi. Kurum yetkilileri tekerlekli sandalye bağışlarının devam edeceğini ifade ettiler.
Çaycuma Belediyesi, 30 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında…
Ana Borudaki Arıza Nedeniyle; Çay Mahallesinin; Abdullah Kalaycı Caddesi ve…
Çaycuma’da eğitim veren Hayriye-Hayrullah Saki Anaokulu öğrencileri, Çaycuma Belediyesi İtfaiye…