Çaycuma Belediyesi’nde Toplu Sözleşme Sevinci

Çaycuma Belediyesi’nde Toplu Sözleşme Sevinci

Yayınlanma Tarihi: 27.05.2015 - Çarşamba | Görüntülenme Sayısı: 70 görüntüledi

Çaycuma Belediyesi’nde görev yapan işçileri kapsayan toplu iş sözleşmesi işçi sendikası Belediye-İş ile imzalandı.

 

Çaycuma Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında 1 Mart 2015 tarihinden geçerli olacak belediyede çalışan 40 işçiyi ilgilendiren 2015-2016 Dönemi Toplu İş Sözleşme Çaycuma Belediyesinde yapılan törenle imzalandı.

 

İmza töreninde Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın yanı sıra Belediye İş Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Tahsin Atayan, Şube Başkan Yardımcısı Osman Karataş, İşyeri Temsilcisi Önder Demir, Belediyeyi temsilen Belediye Başkan yardımcısı Olcay Aydın ve Mali Hizmetler Müdürü Körpüş Mısırlı’nın hazır bulunduğu Toplu İş Sözleşmesinde üyelerin ücretlerinde ve sosyal haklarında artışlar sağlandı.

 

Belediye İş Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Tahsin Atayan yaptığı açıklamada Başkan Bülent Kantarcı ’ya işçinin yanında yer alması, emekle geçinenlere haklarının korunmasında ve artışlar sağlanmasında ki hassasiyetinden dolayı teşekkür ederken Toplu sözleşmesinin anlaşmasında katkıda bulunan diğer komisyon üyelerine de teşekkür ederek Sözleşmenin işçilere ve Çaycuma halkına hayırlı olmasını diledi.

 

Belediye Başkanı Bülent Kantarcı da emeğin her zaman yanında olduklarını ve gereken değeri verdiklerini ifade ederek, “Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışanlarımıza daha iyi olanaklar sunmaya çalışıyoruz. İşçi sendikası Belediye-İş yetkilileri ile yaptığımız görüşmelerin sonunda toplu iş sözleşmesini imzaladık. İmkanlarımızı zorlayarak emekçilerimize en iyisini sunmaya çalıştık. Toplu sözleşmenin tüm çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

ÇAYCUMA’DA YAŞAM HİZMET KALİTESİNİ BİR…

Çaycuma Belediyesi Kompleksi B Blok’ta oluşturulan Anahtar AVM, içindeki birimlerden…

27.08.2020
Perşembe
Detaylar

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Anneler…

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Anneler Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, “Annelerin…

08.05.2020
Cuma
Detaylar

PEHLİVANLAR MAHALLESİ 773 ADA PARSELASYON

07.03.2022
Pazartesi
Detaylar

Barış ve huzur getirsin

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Regaip Kandili nedeniyle yayınladığı mesajda,…

07.04.2016
Perşembe
Detaylar