Belediye bünyesine kazandırılan ÇAYBEL İmar İnşaat Kültür Turizm Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Çaycuma Belediyesi’ne yeni araçlar kazandırmaya devam ediyor.
Bartın yolu üzerinde beton, ahşap yapı elemanları ve kent mobilyaları üretimine başlayan ÇAYBEL, Çaycuma Belediyesinin araç eksikliğini de gideriyor. 17 kişilik çok amaçlı minibüs, hizmet aracı, kamyon alan ÇAYBEL, şimdi de mikser kamyon aldı. Çaycuma Belediyesine güç katan ÇAYBEL, büyüdükçe Çaycuma Belediyesi güçleniyor!
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, yeni alınan araçların Çaycuma’ya hayırlı olmasını diledi.
İLÇEMİZ KIZILBEL KÖYÜ’NDEN, MEHMET, CELAL, NECMETTİN VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN ŞABAN…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Belediye Meclisi kasım ayı olağan toplantısında…
Her ne kadar Salnamelerde Çaycuma’nın 1303/1883 tarihinde “Çarşamba Divanı” adıyla…
ÇAYCUMA BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ MERASİM TİP CENAZE NAKİL…