Konseyin çalışmalarını gerçekleştireceği yer olarak Belediye Çay Bahçesinin yanındaki altıgen bina verildi. Çaycuma TSO tarafından lokal olarak kullanılan binanın giriş katında düzenleme çalışmalarına başlandı. Özellikle engelli vatandaşlar için düzenlemelerin yapılacağı giriş katta konsey çalışmalarına başlayacak. İlerleyen zamanda üst katların da düzenlemeleri yapılarak bina Konseyin çalışmaları için hazır hale getirilecek.
Çaycuma Kent Konseyi bünyesinde oluşturulacak meclisler ve çalışma gruplarının da toplantılarını gerçekleştireceği bina en kısa zamanda Çaycuma halkına hizmet vermeye başlayacak.
YENİCE EŞRAFINDAN, KADİR VE ZİYA KORKMAZ’IN BABALARI, NACİYE KORKMAZ’IN EŞİ…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, BAKKA tarafından hazırlanan Bölge Kalkınma Planı’nın…
Çaycuma Belediyesi içinde e-imza uygulaması da bulunan Elektronik Belge Yönetim…
Daha erişilebilir, daha eşitlikçi, daha dayanışmacı bir kent Çaycuma Belediye…