Kurumlar arası futbol turnuvası başlıyor

Kurumlar arası futbol turnuvası başlıyor

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2023 - Pazartesi | Görüntülenme Sayısı: 243 görüntüledi
Çaycuma Belediyesinin düzenlediği “1. Kurumlar Arası Futbol Turnuvası” 08.06.2023 Perşembe Günü, saat 18.00’de başlıyor.
Çaycuma Belediyesi ilçedeki kurumlar arasında bir futbol turnuvası düzenledi. Rekabet ve mücadele ruhunun yanında kurumlar arasında dostluk, birlik beraberlik ilişkisi geliştirmeyi amaçlayan maçlar 30’ar dakikalık 2 devre halinde oynanacak. Takımlar biri kaleci olmak üzere toplam 7 oyuncu ile sahaya çıkacak ve sınırsız oyuncu değişikliğine sahip olacak. Maç esnasında sakatlık, ceza gibi herhangi sebepten dolayı oyuncu sayısı 4’ün altına düşen takım hükmen mağlup sayılacak.

FAİR PLAY RUHU ÖN PLANDA OLACAK

Fair Play ruhuna aykırı hareket eden takım veya oyuncuların ihraç edileceği turnuvada, bu durumda olanlar, gerek göründüğü takdirde, sonraki yıllardaki organizasyonlara da alınmayacak. Turnuva sonunda 1. 2. ve 3. olanlarla en centilmen takıma ve “Gol Kralı” olan sporcu ya kupa verilecek. Kadrosunda en fazla 15 oyuncu bulundurabilecek takımlar, dilediği takdirde kurum dışından 35 yaş üstü iki oyuncuyu şartnamede yazan kriterleri yerine getirmek koşuluyla kadrosuna katabilecek.

EN GEÇ ÇARŞAMBA GÜNÜNE KADAR BAŞVURU YAPILMASI GEREKİYOR

Teknik şartnameye uygun olarak kurulacak takımlar, turnuva takım listelerini en geç 7 Haziran Çarşamba günü, Saat 14.00’e kadar Çaycuma Belediyesi Hizmet Binası içinde yer alan, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne teslim edecek. Kura çekimi ise 07.06.2023 Çarşamba günü saat 16.30’da Çaycuma Belediyesi Hizmet Binası’nın 7. Katında bulunan Çarşamba salonunda yapılacak. Teknik Şartname ve takım listesine aşağıdaki linkten ulaşılabilirsiniz:
İlginizi Çekebilecek Yazılar

YAŞAR TUNÇ’UN CENAZESİ

İLÇENİN KALAFATLI KÖYÜ’NDEN; ZEYNEP,NERİMAN, NERMİN, NURİYE, MEHMET VE EMEKLİ MEMUR-SEN…

20.02.2022
Pazar
Detaylar

“YGS’ye girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum”

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı yayınladığı mesajda YGS’ye girecek olan…

14.03.2015
Cumartesi
Detaylar

EMRİYE KAPLAN’IN CENAZESİ

İLÇENİN KARALAR MAHALLESİ’NDEN, ARZU VE TUNCAY KAPLAN’IN ANNELERİ, TEKEL’DEN EMEKLİ…

19.01.2023
Perşembe
Detaylar

Büyük zafer bize ilham vermeye…

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle…

29.08.2022
Pazartesi
Detaylar