Mehmet Akif anıldı

Mehmet Akif anıldı

Yayınlanma Tarihi: 16.03.2022 - Çarşamba | Görüntülenme Sayısı: 288 görüntüledi
Çaycuma Belediyesi Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencilerinin İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü için sunduğu etkinlik izleyicilerden büyük alkış aldı.
İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü nedeniyle Çaycuma Belediyesi Zübeyde Hanım Anaokulunda tören düzenlendi. Okulda düzenlenen etkinliğe Belediye Başkan Vekilimiz Bahri Malakçı, Belediye Meclis Üyeleri, belediye daire amirleri, belediye personeli, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını Okul Müdürü Özlem Akyiğit Dirimeşe yaptı. Dirimeşe konuşmasında, “Bu yüce destanı yazan ustayı, yazdıran sayısız kahramanı rahmetle anıyor ve şanlı bayrağımızın göklerde, İstiklal Marşımızın dillerde ve vatan sevgimizin iman dolu göğsümüzde ebediyen var olmasını diliyorum. Konuşmamı Mehmet Akif Ersoy’un şu sözleriyle tamamlamak istiyorum: Allah bu millete bir daha istiklal marşı yazdırmasın.” dedi.
MİNİKLER İZLEYENLERDEN BÜYÜK ALKIŞ ALDI
Anaokulu öğrencilerinin özel olarak hazırlanan şiir ve performans gösterileri izleyenlerden büyük alkış alırken, tören, minik öğrencilerin Türk bayrakları ve müzik eşliğinde yaptıkları gösterinin ardından sona erdi.
İlginizi Çekebilecek Yazılar

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası nedeniyle; Pehlivanlar…

24.05.2022
Salı
Detaylar

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Borudaki Tadilat Nedeniyle ;…

31.07.2023
Pazartesi
Detaylar

NİMET ACAR’IN CENAZESİ

İLÇEMİZ YUKARIDERE KÖYÜ’NDEN, AHMET VE ZAFER ACAR’IN ANNELERİ, MEHMET ACAR’IN…

08.01.2024
Pazartesi
Detaylar

YUSUF ORUÇ’UN CENAZESİ

İLÇEMİZ YAKADEMİRCİLER KÖYÜ SÜNNETÇİOĞLU MAHALLESİ’NDEN, ELİF ÇOKAN VE İZZET ORUÇ’UN…

22.05.2024
Çarşamba
Detaylar