İLÇEMİZ İSTASYON MAHALLESİ’DEN, MEHMET ÇARŞANBALI’NIN OĞLU, FATMA MERDİVAN VE SEVİM ARATOĞLU’NUN KARDEŞLERİ, ÇİĞDEM, ÇİLEM, DİĞDEM VE SEFA ÇARŞANBALI’NIN BABALARI MEHMET ÇARŞANBALI VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA AHATLI CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ HACI İLYAS CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma Belediyesi tarafından köprübaşı mevkiine yaptırılan kapalı pazaryerinin temel inşaatı…
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası Nedeniyle; Velioğlu…
Şebeke Hattındaki Tadilat Nedeniyle; Yeni Mahallenin; Şehit İzzet Demircan Caddesi,…