İLÇEMİZ ÇAY MAHALLESİ’DEN, SEMRA, SELMA, SEVDA, AYLA VE MEHMET KÖKTÜRK’ÜN BABALARI, VOLKAN, BATUHAN, DOĞUKAN, SERKAN, SÜLEYMAN, ÖZGÜR, ELİF, SEDEF, BURCU, SUDE, ÖZENÇ VE DOĞAÇ’IN DEDELERİ, HAFİZE KÖKTÜRK’ÜN EŞİ MEHMET KÖKTÜRK VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA NİHAT KANTARCI CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ SEKA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı 10 Aralık Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, mart ayı Belediye Meclisi toplantısında yaptığı…
Çaycuma’da iki belde belediyesi ile 9 sivil toplum örgütü başkanı,…