İLÇEMİZ AYVAZLAR MAHALLESİ’NDEN, KADİR AKYÜZ’ÜN OĞLU, NAZAR, NAZAN, ASLI, NAZLI VE UFUK AKYÜZ’ÜN BABALARI, SULTAN, NACİYE, NADİR VE RACİ AKYÜZ’ÜN KARDEŞLERİ NAKLİYAT KOOPERATİFİ ŞOFÖRLERİNDEN NACİ AKYÜZ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE YENİ MAHALLE EMEK SOKAK’TAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ AYVAZLAR MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYVAZLAR MERKEZ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma Belediyesi’nin talepleri sonucu Akmercan firması Filyos Çayı doğusunda (İstasyon…
Çaycuma Belediyesi tarafından her köye yapılan çocuk bahçeleri bir bir…
Nihat kantarcı yolu açmaya kendi evini yıkarak başladı Belediyemizin yaşayan…