Dünya Hafıza Şampiyonu Melik Duyar’ın patentli markası olan Mega Hafıza’nın Çaycuma Temsilcisi Aslı PÜREN YİĞİT, 30 Ağustos’ta Ankara’da düzenlenen Dünya Hafıza, Hızlı Okuma, Zihinsel Matematik Olimpiyatları (MEMORIAD)’na katılıp madalya almaya hak kazanan 5 öğrencisi ve Beyin Egzersizleri Danışmanı Vildan ERKAN ile birlikte belediye başkanı Bülent Kantarcı’yı ziyaret ettiler.
İLÇENİN ŞEYHOĞLU KÖYÜ’NDEN, ŞAKİR YEŞİLBAŞ`IN OĞLU SATILMIŞ YEŞİLBAŞ VEFAT ETMİŞTİR….
Çaycuma Belediyesi tarafından düzenlenen 1. Resim Çalıştayı sergisi büyük bir…
İLÇEMİZ YUKARIDERE KÖYÜ’NDEN, HALİL YILMAZ’IN KIZI, MEVLÜT VE ŞAHİN YILMAZ’IN…
İLÇENİN KIŞLA KÖYÜ’NDEN; CANSU VE GÖKHAN UZAN’IN BABALARI, ERTUĞRUL, HAYRİYE…