Çaycuma Belediyesinin düzenlediği birimler arası futbol turnuvasında İtfaiye-Zabıta takımını 3-2 yenen Su İşleri şampiyon oldu
Çaycuma Belediyesi birimler arasında futbol turnuvası düzenledi. 7 takımın katıldığı turnuvada Su İşleri ile İtfaiye-Zabıta takımı finale kaldı. Finalde rakibini 3-2 yenen Su İşleri şampiyon oldu. Su ve Kanalizasyon İşleri Müdür vekili Engin Arslan şampiyonluk kupasını Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın elinden aldı. Başkan Kantarcı kupa töreni sonrasında bir tepsi de baklava dağıttı. Turnuva da ayrıca 41 gol atarak gol kralı olan Su İşleri’nden Sercan Yiğit de ödüllendirildi.
Filyos Vadisi Sempozyumu Sonuç Bildirgesi Ekonomik ve Ekolojik Sürdürülebilirlik…
Çaycuma Belediyesi bir kampanya çerçevesinde ilçeye değer katmış kişilerin fotoğraf…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk…
Kapalı Çarşı ihaleye çıkıyor Çaycuma Belediyesi tarafından pazaryerinin hemen bitişiğinde…