İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, MERHUM ŞEFİKA HELVACIOĞLU`NUN KIZI, MEDİHA HELCACIOĞLU`NUN GÖRÜMCESİ, SERKAN VE SİBEL`İN HALALARI, NURAN, NURDAN VE GÜLTEN`İN TEYZELERİ, SEVİM UZALDI VE YÜLSEL HELVACIOĞLU`NUN KARDEŞLERİ SEVGİ HELVACIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30`DA UĞUR MUMCU CADDESİ ÖREN SİTESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KUR`AN VE ÖĞLE VAKTİ SEKA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, geçmiş dönemde, inşaatı biten ancak…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı 10 Aralık Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk…
BAKACAKKADI BELDESİ MERKEZ MAHALLESİ’NDEN, MERHUM MEHMET KUTUCU’NUN OĞLU, SEDAT, VEDAT…