İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, SÜHEYLA, AYŞE, NEBİLE, NESİBE, KUDRET SİNAN VE KIVILCIM KALYONCU`NUN ABLALARI, MERVE VE CEREN`İN ANNEANNELERİ, EMİR SAĞTEKİN`İN BABAANNESİ, HÜLYA SAĞTEKİN AKINCI VE ERTUNÇ SAĞTEKİN`İN ANNELERİ SEVGİ KALYONCU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30`DA YENİ MAHALLE DEFNE SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KUR`AN VE ÖĞLE VAKTİ MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Bu yıl birincisi düzenlenen “Çaycuma Günleri” muhteşem görüntülere sahne oldu….
İlçede faaliyet gösteren şehir içi servisleri Çaycuma Belediyesi Zabıta Ekiplerince…
LÇENİN YEŞİLKÖY KÖYÜ’NDEN, YEŞİLKÖY ESKİ MUHTARI SABRİ DOĞAN’IN OĞLU, MUAMMER…