Sevgilimiz Türkiye

Sevgilimiz Türkiye

Yayınlanma Tarihi: 14.02.2017 - Salı | Görüntülenme Sayısı: 77 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent kantarcı 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, “Sevdam Çaycuma, sevgilim Türkiye” dedi.

 

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, Türkiye’yi sevdiğini, Çaycuma’ya âşık olduğunu söyledi. Kantarcı mesajında, “Bugün 14 Şubat. Toplumca en çok ihtiyaç duyduğumuz şeyin, sevginin günü. Kabul etmek gerekiyor ki, gerek ülke, gerekse bölge olarak, zor günler içindeyiz. Birbirimizle sevinçlerimizden daha çok acılarımızı paylaşıyor, ülkenin içine düştüğü kötü durumu konuşmaktan sevgimizi dile getirmeye zaman bulamıyoruz. Üst üste yaşadığımız acı olaylar, siyasetin özensiz dili, hepimizin alabildiğince gerilmesine neden oluyor. Bu halden çıkmanın tek yolu, insanı insan yapan en yüce değer olan sevgiye sarılıp birbirimize sevginin gözüyle bakmaktır. Bu ülkenin insanları olarak, unutmayalım ki, hepimiz aynı geminin yolcularıyız ve bu gemiyi batırmadan hayatımızı sürdürebilmek için birbirimizi sevmeye mahkûmuz” dedi.

 

ÇAYCUMA’MA AŞIĞIM

 

Yaşadığı topraklara uçsuz bucaksız bir sevgi ile bağlı olduğunu dile getiren Kantarcı, “Her geçen gün daha da gelişsin, yalnız ekonomisi, büyük altyapı yatırımlarıyla değil; demokratik gelişkinliği, kültürü, eğitim düzeyi ve insani gelişkinliğiyle de dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer alsın diye büyük çaba harcadığım Türkiye’mi seviyorum. Doğup büyüdüğüm, belediye başkanı olarak hizmet etmekten büyük onur duyduğum Çaycuma’ma aşığım. Bu aşkla uzun yıllardır çözüm bekleyen kronik sorunların üzerine gidiyor, büyük projelerin altına imzamızı atıyoruz. İlçemizi yalnızca Batı Karadeniz’in değil, tüm ülkenin yaşam kalitesi en yüksek beldeleri arasına sokmaya kararlıyız. Bunun ülkemizin toplumsal gelişimine de büyük katkı olacağını çok iyi biliyoruz.  Sevdamız Çaycuma, sevgilimiz Türkiye’dir ve tüm işlerimize rehberlik eden duygu budur. Bu duygularla hizmetinde olmaktan onur duyduğum aziz Çaycumalıların Sevgililer Günü’nü kutluyor, herkese mutluluk ve esenlik diliyorum” diyerek mesajını tamamladı.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

ALTUNAY YILMAZ’IN CENAZESİ

İLÇEMİZ YUKARIDERE KÖYÜ’NDEN, HALİL YILMAZ’IN KIZI, MEVLÜT VE ŞAHİN YILMAZ’IN…

28.10.2023
Cumartesi
Detaylar

2016 Haziran Ayı Meclis Gündemi

27.05.2016
Cuma
Detaylar

ÇAYBEL, Çaycuma Belediyesi’ne yeni araçlar…

Şubat ayında meclis kararıyla Belediye bünyesine kazandırılan ÇAYBEL İmar İnşaat…

05.05.2015
Salı
Detaylar

MEHMET CURA’NIN CENAZESİ

İLÇEMİZ KAYIKÇILAR MAHALLESİ HACI MEVKİİNDEN, SATILMIŞ CURA’NIN OĞLU, ALİ, ALİYE…

09.09.2023
Cumartesi
Detaylar