Sevgilimiz Türkiye

Sevgilimiz Türkiye

Yayınlanma Tarihi: 14.02.2017 - Salı | Görüntülenme Sayısı: 34 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent kantarcı 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, “Sevdam Çaycuma, sevgilim Türkiye” dedi.

 

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, Türkiye’yi sevdiğini, Çaycuma’ya âşık olduğunu söyledi. Kantarcı mesajında, “Bugün 14 Şubat. Toplumca en çok ihtiyaç duyduğumuz şeyin, sevginin günü. Kabul etmek gerekiyor ki, gerek ülke, gerekse bölge olarak, zor günler içindeyiz. Birbirimizle sevinçlerimizden daha çok acılarımızı paylaşıyor, ülkenin içine düştüğü kötü durumu konuşmaktan sevgimizi dile getirmeye zaman bulamıyoruz. Üst üste yaşadığımız acı olaylar, siyasetin özensiz dili, hepimizin alabildiğince gerilmesine neden oluyor. Bu halden çıkmanın tek yolu, insanı insan yapan en yüce değer olan sevgiye sarılıp birbirimize sevginin gözüyle bakmaktır. Bu ülkenin insanları olarak, unutmayalım ki, hepimiz aynı geminin yolcularıyız ve bu gemiyi batırmadan hayatımızı sürdürebilmek için birbirimizi sevmeye mahkûmuz” dedi.

 

ÇAYCUMA’MA AŞIĞIM

 

Yaşadığı topraklara uçsuz bucaksız bir sevgi ile bağlı olduğunu dile getiren Kantarcı, “Her geçen gün daha da gelişsin, yalnız ekonomisi, büyük altyapı yatırımlarıyla değil; demokratik gelişkinliği, kültürü, eğitim düzeyi ve insani gelişkinliğiyle de dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer alsın diye büyük çaba harcadığım Türkiye’mi seviyorum. Doğup büyüdüğüm, belediye başkanı olarak hizmet etmekten büyük onur duyduğum Çaycuma’ma aşığım. Bu aşkla uzun yıllardır çözüm bekleyen kronik sorunların üzerine gidiyor, büyük projelerin altına imzamızı atıyoruz. İlçemizi yalnızca Batı Karadeniz’in değil, tüm ülkenin yaşam kalitesi en yüksek beldeleri arasına sokmaya kararlıyız. Bunun ülkemizin toplumsal gelişimine de büyük katkı olacağını çok iyi biliyoruz.  Sevdamız Çaycuma, sevgilimiz Türkiye’dir ve tüm işlerimize rehberlik eden duygu budur. Bu duygularla hizmetinde olmaktan onur duyduğum aziz Çaycumalıların Sevgililer Günü’nü kutluyor, herkese mutluluk ve esenlik diliyorum” diyerek mesajını tamamladı.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Havva Kapsuk’un Cenazesi (10.11.2021)

İlçenin Yeni Mahallesi’nden; Merhume Hava ve Raşit Kapsuk’un kızları, Emine,…

10.11.2021
Çarşamba
Detaylar

SU KESİNTİSİ İLANI

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası nedeniyle; İstasyon…

05.10.2022
Çarşamba
Detaylar

Irmak Kordonu Palmiyelerle Renklendi

Çaycuma Belediyesi ilçedeki Atatürk bulvarından söktüğü 35 adet palmiye ağacını…

14.10.2014
Salı
Detaylar

Temmuz 2015 Meclis Toplantısı

OTOPARK ÜCRETLERİ OYBİRLİĞİĞLE KABUL EDİLDİ   Haziran Ayı Meclis Toplantısında…

03.07.2015
Cuma
Detaylar