Sevgilimiz Türkiye

Sevgilimiz Türkiye

Yayınlanma Tarihi: 14.02.2017 - Salı | Görüntülenme Sayısı: 49 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent kantarcı 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, “Sevdam Çaycuma, sevgilim Türkiye” dedi.

 

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, Türkiye’yi sevdiğini, Çaycuma’ya âşık olduğunu söyledi. Kantarcı mesajında, “Bugün 14 Şubat. Toplumca en çok ihtiyaç duyduğumuz şeyin, sevginin günü. Kabul etmek gerekiyor ki, gerek ülke, gerekse bölge olarak, zor günler içindeyiz. Birbirimizle sevinçlerimizden daha çok acılarımızı paylaşıyor, ülkenin içine düştüğü kötü durumu konuşmaktan sevgimizi dile getirmeye zaman bulamıyoruz. Üst üste yaşadığımız acı olaylar, siyasetin özensiz dili, hepimizin alabildiğince gerilmesine neden oluyor. Bu halden çıkmanın tek yolu, insanı insan yapan en yüce değer olan sevgiye sarılıp birbirimize sevginin gözüyle bakmaktır. Bu ülkenin insanları olarak, unutmayalım ki, hepimiz aynı geminin yolcularıyız ve bu gemiyi batırmadan hayatımızı sürdürebilmek için birbirimizi sevmeye mahkûmuz” dedi.

 

ÇAYCUMA’MA AŞIĞIM

 

Yaşadığı topraklara uçsuz bucaksız bir sevgi ile bağlı olduğunu dile getiren Kantarcı, “Her geçen gün daha da gelişsin, yalnız ekonomisi, büyük altyapı yatırımlarıyla değil; demokratik gelişkinliği, kültürü, eğitim düzeyi ve insani gelişkinliğiyle de dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer alsın diye büyük çaba harcadığım Türkiye’mi seviyorum. Doğup büyüdüğüm, belediye başkanı olarak hizmet etmekten büyük onur duyduğum Çaycuma’ma aşığım. Bu aşkla uzun yıllardır çözüm bekleyen kronik sorunların üzerine gidiyor, büyük projelerin altına imzamızı atıyoruz. İlçemizi yalnızca Batı Karadeniz’in değil, tüm ülkenin yaşam kalitesi en yüksek beldeleri arasına sokmaya kararlıyız. Bunun ülkemizin toplumsal gelişimine de büyük katkı olacağını çok iyi biliyoruz.  Sevdamız Çaycuma, sevgilimiz Türkiye’dir ve tüm işlerimize rehberlik eden duygu budur. Bu duygularla hizmetinde olmaktan onur duyduğum aziz Çaycumalıların Sevgililer Günü’nü kutluyor, herkese mutluluk ve esenlik diliyorum” diyerek mesajını tamamladı.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

ÇAYCUMA BELEDİYESİ ÇOCUK KOROSU YENİ DÖNEM ÇALIŞMALARINA 11.12.2021 CUMARTESİ GÜNÜ…

19.11.2021
Cuma
Detaylar

Çocuk Sanat Atölyesi’nde finale doğru

Çaycuma Belediyesinin 3-14 Eylül tarihleri arasında düzenlediği ve Çocuk Sanat…

12.09.2018
Çarşamba
Detaylar

Bir Çaycuma sevdalısıydı

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, Gazeteci hasan Ataman’ın vefatının 5. yılı…

06.04.2022
Çarşamba
Detaylar

NAİL AYDEMİR’İN CENAZESİ

İLÇENİN KARAMUSA AYDINLAR MAHALLESİ’NDEN; MERHUM MAHİR AYDEMİR’İN OĞLU, ELİF VE…

25.03.2022
Cuma
Detaylar