Söyleşiye Davet…

Söyleşiye Davet…

Yayınlanma Tarihi: 29.02.2016 - Pazartesi | Görüntülenme Sayısı: 93 görüntüledi

Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi, Eskişehir Ticaret Odası Başkan Danışmanı Prof. Dr. Muharrem Afşar “Vergi Haftası” nedeniyle Çaycuma Belediyesi’nin düzenlediği söyleşi programına katılacak.

29Şubat2016 (bugün) saat 19:00’da Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek olan programa tüm vatandaşlar davet edildi.

 

Prof. Dr. Muharrem AFŞAR’ın Özgeçmişi

1966 yılında Çaycuma doğumlu olan Afşar, ilk ve orta öğrenimini de Çaycuma’da tamamlamıştır. 1988 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü derece (2.) ile bitirmiştir. Master eğitimini 1990 yılında, Doktora eğitimini ise 1995 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde tamamlamıştır. 1991 yılında Araştırma görevlisi olarak başladığı Anadolu Üniversitesinde, 2012 yılında Prof.Dr. kadrosuna atanan Afşar, halen aynı üniversitenin İİBF iktisat bölümü, “iktisat politikası” anabilim dalında öğretim üyesidir. Eskişehir Ticaret Odası (ETO) başkan danışmanlığı görevi de olan Afşar’ın ilgi alanları genel olarak; Finansal Ekonomi, Para teorisi ve politikası, Para ve Sermaye Piyasaları, Bankacılık ve İktisat Politikası, başlıkları altında sıralanabilir. Prof. Dr. Afşar, Evli ve iki çocuğu vardır. Prof. Dr. Muharrem Afşar’ın bu güne kadar; Uluslararası Hakemli Dergilerde Yayınlanan 2 adet makalesi, 7’si Uluslararası olmak üzere, bilimsel konferanslarda sunduğu 12 adet bildirisi, 9’u Ulusal İndeksli Dergilerde olmak üzere 12 adet yayımlanmış makalesi, Ulusal yayın evleri tarafından basılmış 11 adet kitabı ve yöneticiliğini yaptığı (tamamlanmış) Ulusal Düzeyde 2 adet proje araştırması bulunmaktadır.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Çaycuma İtfaiyesi Güçleniyor

Seçim vaadinde “İtfaiyeciler gözbebeğimiz” diyen Başkan Kantarcı, ilçeye yeni itfaiye…

19.12.2014
Cuma
Detaylar

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN ÖNEMLİ DESTEK…

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, pandemi sürecinde kendilerine maske ve dezenfektan…

11.06.2020
Perşembe
Detaylar

MİHRİYE DEMİR’İN CENAZESİ

İLÇENİN YAKADEMİRCİLER KÖYÜ KARAGÖZLER MAHALLESİ’NDEN, SABİHA, NECLA, SALİM, BEHİYE, HANIM…

08.10.2022
Cumartesi
Detaylar

KANTARCI MAKAMINDA AĞIRLADI

Çaycuma Kadıoğlu Köyü Çobanhasanlar Mahallesi’nde, 2008 yılında, bir köylü tarafından…

28.07.2020
Salı
Detaylar