Yıllardır perişan vaziyette bırakılan, hiçbir yenilik ve düzenleme yapılmayan Çaycuma Terminalinde yeni düzenleme çalışmaları başladı.
Çaycuma Belediyesi, Terminal Tesislerinde yeni düzenlemelere başladı. Giriş çıkışların kontrollü hale getiren Çaycuma Belediyesi, terminalde 8 giden yolcu peronu, 8 gelen yolcu peronu, misafir araçlar için park alanı ile ÇOMBÜS peronlarını da düzenledi.
Terminalde bulunan otobüs firmaları, 15 Temmuz 2014 tarihi itibariyle Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşların hizmet alma haklarını hiçe sayarak şehir içi servislerini tek tarafı olarak iptal etmişlerdi. Çaycuma Belediyesi ise yolcuların mağdur olmamaları için aynı gün ÇOMBÜS terminal servislerini başlatmıştı.
Vatandaşların yeni uygulamalardan memnun olduğu öğrenildi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Çaycuma Belediye…
Tamam Çocuklar dev uçurtmayı boyayacak Çaycuma Belediyesinin Cumhuriyetin 100. Yılı…
Eğitimci-yazar Hamit Kalyoncu’nun, Zonguldak’ın simge şairi Muzaffer Tayyip Uslu’nun hayatı…