Belediyemizce organize edilen Ali Yıldız ve arkadaşlarının oluşturduğu grup tarafından 7.11.2015 Cumartesi günü saat 18:00’de Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezinde, Türk Halk Müziği, tulum ve şiir dinletisi etkinliği yapılacaktır. Etkinliğimize tüm halkımız davetlidir.
Çaycuma Belediyesi, 30 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında…
BAKKA’nın hazırladığı 2024-28 Bölge Planı ile açıklamalarını sürdüren Belediye Başkanımız…