Uğurlamasına bağışladığı itfaiye aracımız da katıldı

Uğurlamasına bağışladığı itfaiye aracımız da katıldı

Yayınlanma Tarihi: 06.09.2022 - Salı | Görüntülenme Sayısı: 88 görüntüledi
Almanya’da yaşamını kaybeden hayırsever insan Hasan Akgönül son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine, önünde, “Belediyemize bu itfaiye aracını da kazandıran, gerçek Çaycumalı, Hasan Akgönül’ü asla unutmayacağız” yazılı döviz olan itfaiye aracımız da hazır bulundu.
Yaşamını sürdürdüğü Almanya’da hayatını kaybeden hayırsever insan, değerli hemşerimiz Hasan Akgönül, Yeşiltepe Mahallesi’nde son yolculuğuna uğurlandı. İlçemizin Lennestadt kentiyle geliştirdiği kardeş kent ilişkisinin mimarlarından da olan Akgönül, sağlığında, hem Çaycuma hem de Mengen Belediyesine birer itfaiye aracı da kazandırdı. Hayırsever Akgönül’ün cenaze törenine Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, Lennestadt Belediyesi Uyum Meclisi Başkanı Nedim Kalembaşı, CHP İlçe Başkanı Şeref Köktürk, önceki dönem milletvekillerinden Ali İhsan Köktürk, bazı belediye meclis üyeleri ve Çaycuma Belediyesi daire amirlerinin yanı sıra kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
MENGEN BELEDİYESİ İTFAİYE TEŞKİLATINDAN TEMSİLCİLER DE KATILDI
Akgönül’ün cenaze töreninde, önünde, “Belediyemize bu itfaiye aracını da kazandıran, gerçek Çaycumalı, Hasan Akgönül’ü asla unutmayacağız” yazılı döviz bulunan itfaiye aracımız da hazır bulunurken Mengen Belediyesi itfaiye ve zabıta teşkilatından temsilciler de katıldı.
ÇAYCUMA ÇOK DEĞERLİ BİR EVLADINI KAYBETTİ
Akgönül’ün kaybından son derece üzgün olduğunu söyleyen Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, “Çaycuma çok değerli bir evladını, gerçek bir gönül dostunu kaybetti. Çok üzgünüm. Onun Çaycuma için harcadığı emeği unutmamız mümkün değil. Lennestadt ile geliştirdiğimiz kardeş kent ilişkisinin mimarlarından biri olan Hasan kardeşim, belediyemize bir itfaiye aracı da hibe etmişti. Kendisi son yaptığımız Çaycumalılar Buluşuyor etkinliğinde, hizmetlerinden dolayı teşekkür belgesi sunma bahtiyarlığına da eriştiğimiz Hasan Akgönül gerçek bir Çaycumalı, Çaycuma’nın Almanya’daki her alandaki temsilcisiydi. Allah’tan gani gani rahmet diliyorum. Onu hiç unutmayacağım” dedi.
İlginizi Çekebilecek Yazılar

Göstergeler hep yukarıda

Çaycuma Belediyesi uyguladığı politikalarla abone ve mükellef sayılarında, büyük artış…

20.12.2016
Salı
Detaylar

KANTARCI: “Bayramınızı yürekten kutluyorum”

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın yayınladığı Bayram mesajında, “Çaycuma’ya hizmet…

02.07.2016
Cumartesi
Detaylar

SAİM ARSLAN’IN CENAZESİ

SALTUKOVA BELDESİ`NDEN, MERHUM İSMAİL ARSLAN`IN OĞLU HACI SAİM ARSLAN VEFAT…

09.03.2022
Çarşamba
Detaylar

Bölge Planı’nda eğitim daha geniş…

BAKKA’nın hazırladığı 2024-28 Bölge Planı ile açıklamalarını sürdüren Belediye Başkanımız…

02.03.2023
Perşembe
Detaylar