Zabıtamızla gurur duyuyorum

Zabıtamızla gurur duyuyorum

Yayınlanma Tarihi: 07.09.2022 - Çarşamba | Görüntülenme Sayısı: 158 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı kendini makamında ziyaret eden zabıta teşkilatının Zabıta Haftasını kutlayarak kendileriyle gurur duyduğunu söyledi.

Çaycuma Belediyesi Zabıta Müdürü Mürsel Çoban bir grup zabıta personeliyle birlikte Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı makamında ziyaret etti. Her yılın eylül ayının ilk haftasını Zabıta Haftası olarak kutladıklarını söyleyen Çoban, ziyaretin bu nedenle yapıldığını söyledi. Başkan Kantarcı personelin Zabıta Haftası’nı pasta keserek kutlarken, Zabıta Müdürü Mürsel Çoban’a da bir buket çiçek sundu.

HALKLA OLAN İLİŞKİLERDE VE GÖREV YAPMADA SON DERECEDE BAŞARILI BİR ZABITA BİRİMİMİZ VAR
Ziyarette konuşan Başkan Kantarcı, “Bu birimle çok mutluyum Halkla olan ilişkilerde ve verilen görevi aksatmadan yerine getirmekte son derecede başarılı bir birim. Ama gönül çok daha iyisini istiyor elbette. Sizlerden bir projektör gibi belediyeyi ilgilendiren her konuyla ilgili tespitte bulunup hızla harekete geçmenizi istiyorum. Bugün görevdeyim yahut değilim, ya da bu benim işim değil diye kimsenin düşünmemesi lazım. Sürekli sokakta olan sizlerin sokağa çıktığımda benim gördüklerimden çok fazlasını görmeniz lazım. O zaman da üzülüyorum, benim zabıtalarım bunları neden görmüyor diye” dedi.

SİZİNLE BÜTÜN ÇAYCUMA’NIN DA GURUR DUYDUĞUNA EMİNİM
Özellikle kaldırımlarda yapılan parklanmalar ve inşaatlarla ilgili çalışmalarda daha çok hassasiyet istediğini söyleyen Kantarcı, “Ama bu söylediklerim baştaki söylediklerimi ortadan kaldırmaz, Çaycuma Zabıtası ile bir Belediye Başkanı olarak ben gurur duyuyorum. Bütün Çaycuma’nın da gurur duyduğuna eminim. Tabi bunu söylemeden olmaz, bu başarı, tabii ki 2014’ten beri bu örgütün başında olan değerli Zabıta müdürümüz Mürsel Çoban’ın sayesinde oluyor. Belediyemizdeki her anlamdaki iş benimseme ve dayanışma konusunda herkese ağabeylik yaptığından dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum. Hepinizin Zabıta Haftası’nı kutluyor, görevleriniz başarılar diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Hoş Geldin On Bir Ayın…

Ramazan ayının başlaması nedeniyle bir mesaj yayımlayan Belediye Başkanımız Bülent…

23.04.2020
Perşembe
Detaylar

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden

Abobe Su Arızası Nedeniyle; İstasyon Mahallesi; Küçük Sanayi Sitesinin suları…

20.11.2022
Pazar
Detaylar

Adil Latif Gedik’in Cenazesi (18.11.2021)

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ AHATLI CADDESİ’NDEN; MERHUM RAMAZAN VE RAHİME GEDİK’İN…

18.11.2021
Perşembe
Detaylar

MELİKE İNAM’IN CENAZESİ

SALTUKOVA BELDESİ’NDEN, HAYDAR İNAM’IN KIZI, ELİF ÖZEK’İN KIZKARDEŞİ, BURÇAK ÇAĞDAŞ’IN…

08.06.2023
Perşembe
Detaylar