Yaz konseri coşturdu

Yaz konseri coşturdu

Yayınlanma Tarihi: 17.08.2017 - Perşembe | Görüntülenme Sayısı: 5 görüntüledi

Çaycuma Belediyesinin gurbetçi sanatçılar Kenan Albayoğlu ve Sezai Çağdaş’la Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlediği halk konseri büyük ilgi gördü. Konserde Çaycumalı gençlerin kurduğu Grup Alfa ve Grup Karavan da sahne aldı.

 

Çaycuma Belediyesi gurbetçi sanatçılarla bir yaz konseri düzenledi. Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan konser vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın’ın da izleyiciler arasında olduğu konsere, Çaycuma’nın belde ve köylerinden de katılım oldu. İlk olarak Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay A. Lisesi öğrencilerinin oluşturduğu Grup Alfa, ardından da Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Fen Lisesi öğrencilerinin oluşturduğu Grup Karavan sahneye çıktı. Genç sanatçıların performansı büyük alkış aldı.

 

İZLEYİCİLER PARÇALARA EŞLİK ETTİ.

 

Daha sonra gurbetçi sanatçılar Kenan Albayoğu ile Sezai Çağdaş’ın sahne aldığı etkinlik, gecenin ilerleyen saatlerine kadar coşku içinde sürdü. Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, izleyicilerin birçok parçada sanatçılara eşlik ettiği konserin sonunda, sanatçılara bir buket çiçek sunarak teşekkür etti.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Başkandan Öğrencilere Başarı Mesajı

.

26.06.2020
Cuma
Detaylar

Bütçe 47 milyon

Çaycuma Belediyesinin 2019 yılı gelir-gider bütçesi 47 milyon lira olarak…

12.11.2018
Pazartesi
Detaylar

Çaycuma Belediyesinde toplu iş sözleşme…

Çaycuma Belediyesinde görev yapan işçileri kapsayan 2018-2019 toplu iş sözleşmesinde…

09.03.2018
Cuma
Detaylar

Bölgemizde ve ilçemizde bir ilk!

Batı Karadeniz Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı başlıyor   Batı…

08.09.2016
Perşembe
Detaylar