Yaz konseri coşturdu

Yaz konseri coşturdu

Yayınlanma Tarihi: 17.08.2017 - Perşembe | Görüntülenme Sayısı: 39 görüntüledi

Çaycuma Belediyesinin gurbetçi sanatçılar Kenan Albayoğlu ve Sezai Çağdaş’la Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlediği halk konseri büyük ilgi gördü. Konserde Çaycumalı gençlerin kurduğu Grup Alfa ve Grup Karavan da sahne aldı.

 

Çaycuma Belediyesi gurbetçi sanatçılarla bir yaz konseri düzenledi. Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan konser vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın’ın da izleyiciler arasında olduğu konsere, Çaycuma’nın belde ve köylerinden de katılım oldu. İlk olarak Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay A. Lisesi öğrencilerinin oluşturduğu Grup Alfa, ardından da Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Fen Lisesi öğrencilerinin oluşturduğu Grup Karavan sahneye çıktı. Genç sanatçıların performansı büyük alkış aldı.

 

İZLEYİCİLER PARÇALARA EŞLİK ETTİ.

 

Daha sonra gurbetçi sanatçılar Kenan Albayoğu ile Sezai Çağdaş’ın sahne aldığı etkinlik, gecenin ilerleyen saatlerine kadar coşku içinde sürdü. Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, izleyicilerin birçok parçada sanatçılara eşlik ettiği konserin sonunda, sanatçılara bir buket çiçek sunarak teşekkür etti.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Fırınlar ve Pastaneler Denetlendi

Çaycuma Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri Çaycuma’da fırın ve pastaneleri temizlik…

09.11.2015
Pazartesi
Detaylar

2015 Şubat Ayı Meclis Gündemi

30.01.2015
Cuma
Detaylar

İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden İlan…

12.10.2021
Salı
Detaylar

UĞUR AYDIN’IN CENAZESİ

İLÇENİN YUKARIDERE KÖYÜ’NDEN; İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN BERBER MUSTAFA VE BEHİCAN AYDIN’IN…

11.03.2022
Cuma
Detaylar