Yeni seçilen yöneticilerimizin hayırlı hizmetlerde bulunması için dualar edeceğiz

Yeni seçilen yöneticilerimizin hayırlı hizmetlerde bulunması için dualar edeceğiz

Yayınlanma Tarihi: 05.04.2024 - Cuma | Görüntülenme Sayısı: 82 görüntüledi
Yeni seçilen yöneticilerimizin hayırlı hizmetlerde bulunması için dualar edeceğiz
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Kadir gecesi nedeniyle yayımladığı mesajda, “Yeni seçilerek görevlerinin başına geçen tüm yöneticilerimizin başarılı olması, hayırlı hizmetlerde bulunması, yönettikleri beldelerin yarınlarını daha aydınlık kılacak başarılara imza atması için dualar edeceğiz.”
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Kadir Gecesi nedeniyle yayımladığı mesajda, “Ülkemizin, tam da, yepyeni bir heyecanla yarınlara doğru umut dolu bir yürüyüşe çıktığı bir zamanda, mübarek Kadir Gecesi’ni kutluyoruz. Yüce Peygamberimizin ‘Bin aydan daha hayırlı’ dediği bu kutlu gecede, ellerimizi semaya açıp, yeni seçilerek görevlerinin başına geçen tüm yöneticilerimizin başarılı olması, hayırlı hizmetlerde bulunması, yönettikleri beldelerin yarınlarını daha aydınlık kılacak başarılara imza atması için dualar edeceğiz. Ulu Allah’ın bizlere barış ve huzurun egemen olduğu, herkesin refah içinde yaşadığı bir ülkeyi nasip etmesi, en büyük dileğimiz olacak.” dedi.
DÜNYA BARIŞININ SAĞLANMASI İÇİN DE MANEVİ İKLİM SUNUYOR
Kantarcı açıklamasını, “Ramazan Bayramını da müjdeleyen mübarek Kadir Gecesi toplumdaki kırgınlık ve küskünlüğün son bulması, kırık kalplerin onarılması için de büyük olanak sağlıyor. İnsanlar kadar devletler arasındaki sorunların da son bulup dünya barışının sağlanması için de manevi iklim sunan kutlu gecenin dünyanın dört bir yanında açlık, sefalet ve yoklukla mücadele eden, savaşların mağduru olan insanlara barış ve huzur getirmesi en büyük dileğimdir. Bu duygu ve düşüncelerle başta bir beş yıl daha hizmetinde olmaktan onur duyduğum aziz Çaycumalılar olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Kadir Gecesi’ni tebrik ediyorum.
İlginizi Çekebilecek Yazılar

SACİT KALEMBAŞI’NIN CENAZESİ

İLÇEMİZ ULUKÖY KÖYÜ ESKİ MUHTARI SİNAN KALEMBAŞI’NIN OĞLU SACİT KALEMBAŞI…

16.08.2023
Çarşamba
Detaylar

RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

Tüm Çaycuma Halkının Ve Tüm Müslüman Aleminin RamazanBayramı Mübarek Olsun

01.05.2022
Pazar
Detaylar

ÇOCUKLARIMIZIN ŞEN SESLERİNİ DUYURACAĞIZ

Çaycuma Belediyesi TBMM’nin açılışının yüzüncü yılını evlerindeki çocuklarla birlikte kutlamak…

20.04.2020
Pazartesi
Detaylar

Çaycuma Günü etkinlikleri başladı

Çaycuma’nın ilçe oluşunun 75. yılı nedeniyle düzenlenen “2. Çaycuma Günü”…

09.07.2019
Salı
Detaylar