BJK Başkanı’ndan Başkan Kantarcı’ya Ziyaret

BJK Başkanı’ndan Başkan Kantarcı’ya Ziyaret

Yayınlanma Tarihi: 08.10.2015 - Perşembe | Görüntülenme Sayısı: 97 görüntüledi

Çaycuma’nın Güzelyaka Köyü’nde işadamı Serkan Yazıcıoğlu tarafından yaptırılan okul için Zonguldak’a gelen Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı makamında ziyaret etti.

 

Başkan Kantarcı, BJK Başkanı Orman’ı Belediye binası önünde karşılayarak Belediye makamına kadar eşlik etti. Orman’ın Belediye ziyaretine; CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu, BJK Kongre Üyesi işadamı Serkan Yazıcıoğlu ve eşi Ayça Yazıcıoğlu, BJK Yönetim Kurulu Üyesi Şenan Kerçin ile çok sayıda kulüp yöneticisi ile Belediye Meclis üyeleri de hazır bulundu.

 

BJK Başkanı Fikret Orman ziyarette yaptığı konuşmasında, Çaycuma’yı güzel bulduğunu ve insanlarından oldukça memnun kaldığını ifade ederek, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.

 

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ise BJK Kulüp Başkanı Fikret Orman’a ziyaret dolayısıyla vakit ayırdığı için teşekkür etti. Ziyaretin sonunda Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, BJK Kulüp Başkanı Fikret Orman ile BJK Kongre Üyesi Serkan Yazıcıoğlu ve eşi Ayça Yazıcıoğlu’na Çaycuma’nın simgesi olan “Yoğurt Taşıyan Kadın” heykeli ile “6 Nisan Anıtı” figürlü tabak hediye etti.

 

BJK Kulüp Başkanı Fikret Orman makam ziyareti sonunda Çaycuma’dan ayrılmadan önce kendisini dışarıda bekleyen Beşiktaş’lı taraftarlarla da fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Orman, daha sonra karayolu ile kendisini Zonguldak Havalimanında bekleyen özel uçağıyla Zonguldak’tan ayrıldı.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

ZAHİRE YİĞİT’İN CENAZESİ

İLÇEMİZ ÇAY MAHALLESİ’NDEN, MERHUM MEHMET VE HANİFE DEMİRTAŞ’IN KIZLARI, SARA…

24.06.2024
Pazartesi
Detaylar

ÇAYCUMA KAYMAKAMLIĞI İLAN METNİ

23.01.2024
Salı
Detaylar

KENT KONSEYİ GENEL KURUL İLANI…

26.06.2024
Çarşamba
Detaylar

Zonguldak Kızılay Kan Merkezi’nden

Zonguldak Kızılay Kan Merkezi’nden; Zonguldak Kızılay Kan Merkezi ekibi bugün…

05.02.2022
Cumartesi
Detaylar