Çaybel yeni vidanjör aldı

Çaybel yeni vidanjör aldı

Yayınlanma Tarihi: 07.09.2017 - Perşembe | Görüntülenme Sayısı: 4 görüntüledi

Çaycuma Belediyesinin şirketi olan ÇAYBEL 11 ton kapasiteli bir vidanjörü araç parkına kattı. Vidanjör dik 6 metre, düz olarak da 50 metreden emiş yapabilecek.

Çaycuma Belediyesinin şirketi olan ve ahşap ve beton kent mobilyalarının yanı sıra, kendi santralinde beton da üreterek belediyeye destek veren ÇAYBEL, bir yandan da araç parkını genişletiyor. ÇAYBEL son olarak bir vidanjörü daha envanterine kattı. Yeni alınan vidanjör, yağmursuyu kanallarının, kanalizasyon menhollerinin, pis su ve dinlendirme havuzlarının,  foseptik kuyularının ve atık yağ havuzlarının vakumla temizliğini yapacak. Toplam 11 ton yük kapasitesi olan vidanjör, 6 metre derinliği olan alanların temizliğini kolaylıkla yaparken, düz alanda ise, 50 metreden emiş yapabilecek. Yağ, kum, taş, kök çekme gücüne sahip vidanjör, fiziki yapısı nedeniyle dar alanlarda da hizmet verebilecek.

ÇAYBEL BELEDİYEMİZİN ELİ KOLU

Konuyu değerlendiren Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “ÇAYBEL hizmetleri ile belediyemize büyük güç katıyor. Belediyemizin adeta eli kolu olan şirketimiz yaptığı hizmetlerle önümüzü açıyor. Şimdi de aldığı yeni vidanjörle, hizmet kapasitemizin daha da artmasını neden oldu. Yeni vidanjörümüz fiziki yapısı nedeniyle, çok daha dar alanlarda, daha yüksek emiş gücüyle hizmet verecek. Bu da karşılaştığımız sorunun boyutu ne olursa olsun, daha hızlı olarak çözüme varmamızı sağlayacak. Belediyemiz her yönüyle güçleniyor. Araç ve ekipman yönünden de gelişen belediyemiz, buna paralel olarak da daha nitelikli hizmet veriyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

KİN, NEFRET, GAREZ, ÖN YARGI…

Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayımlayan Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı,…

10.03.2021
Çarşamba
Detaylar

Yeni süpürge aracı hizmete girdi

Çaycuma Belediyesi, Devlet Malzeme Ofisi’nden 2015 model traktör çekmeli vakumlu…

04.12.2015
Cuma
Detaylar

“YGS’ye girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum”

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı yayınladığı mesajda YGS’ye girecek olan…

14.03.2015
Cumartesi
Detaylar

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Anneler…

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Anneler Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, “Annelerin…

08.05.2020
Cuma
Detaylar