İlçenin Akçahatipler Köyü’nden; Merhume Şerife ve Merhum Recep EYRİBOYUN’un Oğulları, İsmail, Hatice ve Recep EYRİBOYUN’un Kardeşleri, Dilek EYRİBOYUN’un Eşi, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Dr. Mustafa EYRİBOYUN Vefat Etmiştir.
Cenazesi, Bugün Saat 11:00’da Kozlu, Kavaklık Park Sitesi Önünde Yapılacak Olan Helalleşmenin Ardından Çaycuma Merkez Camii’nde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip İlçemiz Şehir mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Dost ve Akrabalarına Üzüntü ile Duyurulur.
Belediyemiz Merhuma Allah’tan Rahmet, Kederli Ailesine Baş Sağlığı Diler.
Çaycuma Belediyesine ait garajda atıl halde bulunan paletli kepçe, kazıcı…
Çaycuma çok önemli bir model Çaycumalılar Buluşuyor etkinlikleri kapsamında düzenlenen…
İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, HASAN KUZUCU’NUN OĞLU, FATMA USLU VE SÜLEYMAN…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı danışmanları aracılığıyla Başbakan Binali Yıldırım’a…