Çaycuma Belediye Meclisi toplantısı ocak ayı 2. birleşimi yapıldı.
Çaycuma Belediye Meclisi ocak ayı meclis toplantısı ikinci bireşimi yapıldı. Meclis toplantı salonunda gerçekleşen birleşimde ilçe genelinde gerçekleştirilen imar planı revizyonuna yapılan itirazlar görüşüldü. Daha önce İmar Komisyonuna havale edilen ve Komisyonca değerlendirilerek sonuca bağlanan 330 dilekçe tek tek okunarak oylandı. Dilekçelerin tamamı Komisyon kararları doğrultusunda oybirliğiyle kabul edildi. Belediye Meclisinde ayrıca şubat ayı toplantısının 5 Şubat 2016 Cuma günü 17.00’de toplanması kararı da alındı.
Çaycuma Belediyesinin düzenlediği Cumhuriyet Bayramı kutlamaları birbirinden renkli görüntülere sahne…
Akıllı belediyecilik uygulamalarına bir yenisini daha ekleyen Belediyemiz, tüm ödemelerin…
İLÇENİN YUKARIDERE KÖYÜ BOSTANCILAR MAHALLESİNDEN; HAYRİYE, RAMAZAN, NURHAN, ERHAN VE…
ÇAYCUMA BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ MERASİM TİP CENAZE NAKİL…