İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN; EZGİ ERGİN ‘NİN BABASI, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MEHMET ERGİN’İN KARDEŞİ, AHMET ERGİN’İN YEĞENİ, HALİME, HÜSNÜ VE HAKAN ERGİN’İN AMCALARI MUHSİN ERGİN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ YARIN(27.01.2022) SAAT 10.00’DA İSTASYON MAHALLESİ ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KUR’ANIN ARDINDAN BARTIN –ULUS ARPACIK KÖYÜ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İ L A N ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN İlçenin…
Kaymakamlık ve Belediye işbirliği ile Bayırbucak Türkmenlerine ulaştırılmak üzere toplanan…
İLÇENİN KAYIKÇILAR KÖYÜNDEN; MERHUM AHMET VE MERHUME ASİYE GİRGİN’İN OĞULLARI,…