İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN; MERHUME RAHİME VE MERHUM MEHMET KARAÇELEBİ’NİN OĞULLARI, DUYGU, MURAT VE ENGİN KARAÇELEBİ’NİN BABALARI, NEFİSE VE RAFİT KARAÇELEBİ’NİN KARDEŞLERİ, CEMİLE KARAÇELEBİ’NİN EŞİ, İLÇEMİZ ESKİ ESNAFLARINDAN MANAV RAGIP KARAÇELEBİ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 10:30’DA ÇAY MAHALLESİ DÖNER SOKAK’TAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ ULUKÖY KALEMBAŞI CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇEMİZ SOFULAR MAHALLESİ SARAÇLAR MEVKİİNDEN, MERHUM MEHMET VE BEHİCE ÜSTÜNKUL’UN…
İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN; HALK BANKASINDAN EMEKLİ MURAT KINCI, AYŞE BAŞOĞLU…
İLÇEMİZ KARAMUSA KÖYÜ PEKDEMİRLER MAHALLESİ’NDEN, MERHUM MUSA PEKDEMİR’İN OĞLU, SERKAN,…