İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN; SEVİM ARATOĞLU, FATMA MERDİVAN VE MEHMET ÇARŞANBALI’NIN ANNELERİ, DÖNDÜ ÇARŞANBALI, RECEP ARATOĞLU VE ALİ MERDİVAN’IN KAYINVALİDELERİ, AHMET SEFA ÇARŞANBALI VE BELEDİYE MECLİS ÜYEMİZ GÜLÇİN ÇARŞANBALI’NIN BABAANNELERİ, MERHUM MEHMET ÇARŞANBALI’NIN EŞİ ZÜHRİYE ÇARŞANBALI VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DA İSTASYON MAHALLESİ AHATLI CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN, SAAT 11:30’DA İSTASYON HACIİLYAS CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN VELİOĞLU MAHALLESİ ÇARŞANBALIOĞLU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇEMİZ ULUKÖY KÖYÜ’NDEN, NAZİF ZENGİN’İN OĞLU HÜSEYİN ZENGİN VEFAT ETMİŞTİR….
Deprem sabahı bölgeye intikal eden İtfaiye Müdürümüz Ferdi Maden yönetimindeki…
Ana Boru Arızası nedeniyle; İstasyon Mahallesinin; Ortahisar Caddesi ve Ahatlı…
Çaycuma ilçe merkezi Atatürk Bulvarı ile Nihat Kantarcı caddelerinin kesiştiği…