Kurumlar arası futbol turnuvaları, iş yerinde çalışanların spor yapma fırsatı bulmasını sağlarken aynı zamanda ekip çalışmasını destekler. Takımlar arasındaki rekabet, çalışanlar arasında dayanışma ve motivasyonu artırabilir. Ayrıca, bu tür etkinlikler çalışanların fiziksel sağlığını teşvik ederek sağlıklı bir yaşam tarzını destekler.

Her turnuva kendi kurallarına ve formatına sahiptir, bu nedenle katılım ve organizasyon detayları kurumların kendi belirlediği kurallara göre farklılık gösterir. Katılmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz Çaycuma Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile iletişime geçiniz.

Teknik şartnameye uygun olarak kurulacak takımların, turnuva takım listelerini en geç 07.06.2023 Çarşamba günü, Saat 14.00’e kadar Çaycuma Belediyesi Hizmet Binası içinde yer alan, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne teslim etmeleri gerekiyor. Kura çekimi ise 07.06.2023 Çarşamba günü saat 16.30’da Çaycuma Belediyesi Hizmet Binası’nın 7. Katında bulunan Çarşamba salonunda yapılacaktır. Turnuva Teknik Şartnamesine ve Turnuva Takım Listesine aşağıdaki bağlantılara tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Turnuva Şartnamesi

Turnuva Takım Listesi

Dosyaları indirmek için görsellere tıklayabilirsiniz.