Belediyemiz Mahalleleri ve Mücavir lan içerisindeki BİNA, ARSA, ARAZİ VERGİLERİ ile işyerlerine ait ÇEVRE TEMİZLİK VERGİLERİ’nin 1. Taksit ödemeleri Mayıs ayı sonunda biteceğinden, ay sonunu beklemeden mükelleflerin cezalı duruma düşmemeleri için, vergilerini Belediyemiz veznelerine veya Belediyemiz internet sitesinden kredi kartıyla yatırmaları önemle duyurulur.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Cumhuriyet’in kuruluşunun 94. Yılı nedeniyle…
SALTUKOVA BELDESİ’NDEN, MERHUM İBRAHİM USLU’NUN OĞLU SEKA EMEKLİSİ HACI İBRAHİM…
İLÇEMİZ DAĞÜSTÜ KÖYÜ’NDEN, MÜZEYYEN, ÖZDEN, CİHAN VE ZAFER ALTUN’UN ANNELERİ,…
Başkan Kantarcı meclis toplantısında bir aylık faaliyetleri anlattı. Çaycuma Belediyesi…