ANONSLAR

BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

AVRUPA HARAKETLİLİK HAFTASI KAPSAMINDA YARIN SABAH SAAT 09:00’ DA, NİLGÜN ÇELİK YÖNETİMİNDE KADINLARLA SABAH SPORU YAPILACAKTIR. SABAH SPORU HAVANIN YAĞIŞLI OLMASI DURUMUNDA KAPALI PAZAR YERİNE ALINACAKTIR.
YİNE AYNI KAPSAMDA SAAT 17:00’ DE ATATÜRK ANITI ÖNÜNDE TOPLANILARAK BİSİKLET TURU YAPILACAKTIR.
TÜM HALKIMIZA SAYGIYLA DUYURULUR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

21 EYLÜL DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ NEDENİYLE ‘ TORBADA SENİN DE ÇÖPÜN OLSUN ‘ SLOGANIYLA, BİR TEMİZLİK KAMPANYASI YAPILACAKTIR.
YAŞAMPARK’TA YARIN SABAH SAAT:15:00’DE BAŞLAYACAK ETKİNLİĞE, ÇEVRESİNE DUYARLI TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.

ZONGULDAK KIZILAY KAN MERKEZİNDEN

KIZILAY KAN MERKEZİ EKİBİ ATATÜRK ANITI ÖNÜNDE SİZ DEĞERLİ HALKIMIZIN KAN BAĞIŞINI BEKLEMEKTEDİRLER.
TÜM HALKIMIZA DUYURULUR.

KAYMAKAMLIK MAKAMINDAN

19 Eylül 2019 Perşembe günü Atatürk Anıtı önünde saat: 10.45'de Gaziler günü anma programı düzenlenmiş olup söz konusu programına Gazilerimiz, aileleri ve tüm halkımız davetlidir.

MÜYESSER DEMİR'İN CENAZE İLANI

İLÇENİN YAKADEMİRCİLER KÖYÜNDEN MERHUM İSMAİL VE AZİZE DEMİR’İN KIZLARI, VİLMAN, VİLDANİYE, GÜLER, GÜLTEN, SALİH VE KEDAŞ’TAN EMEKLİ YAŞAR DEMİR’İN ANNELERİ, MERHUM SALİH DEMİR’İN EŞİ MÜYESSER DEMİR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YAKADEMİRCİLER KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KARAGÖZLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ÇAYCUMA KENT KONSEYİ BAŞKANLIĞINDAN

2. Çalışma Dönemi 1.Olağan Genel Kurulumuz salt çoğunluk sağlandığı taktirde 17 Eylül 2019 Tarihinde saat 17:30'da Çaycuma Belediye Seka Lokalinde ; çoğunluksuz olarak 24 Eylül 2019 tarihinde saat 17:30'da aynı yerde taoplanacaktır.Genel Kurul Üyelerimize ilanen duyurulur.

GÜLLÜ ÇARŞANBA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN GEMİCİLER MAHALLESİNDEN, ERTAN, ŞENOL, GÜLCİVAN, MÜNEVVER, NESİBE VE HANİFE’NİN ANNELERİ, NAZIM KAMİT, NURİ DEMİRCİ, CAVİT AYDIN, AHMET KAMİT, NEVİN VE KEZBAN ÇARŞANBA’NIN KAYINVALİDELERİ, MERHUM EYÜP ÇARŞANBA’NIN EŞİ GÜLLÜ ÇARŞANBA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE GEMİCİLER MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURANIN ARDINDAN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GEMİCİLER CAMİSİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

YILMAZ GÜNER'İN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, MERHUM HACI ALİ RIZA VE MERHUME HASİME GÜNER’İN OĞLU, MERHUM ALİ ZİYA VE CELAL GÜNER’İN KARDEŞLERİ, ERGÜN, AYLA VE FERUDUN’UN BABALARI, ÇOŞKUN, OKTAY, ŞENAY, HÜLYA, ASUMAN VE FİGEN’İN AMCALARI, FUAT KALAYCI, HATİCE VE SEVGİ GÜNER’İN KAYINPEDERİ, CANSU VE NOYAN KALAYCI’NIN DEDELERİ, GÜNDEM, BARAN, İLAYDA, BERK VE EGE GÜNER’İN BÜYÜKBABALARI, HATİCE GÜNER’İN EŞİ, BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ İTFAİYE AMİRİ YILMAZ GÜNER VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, MİMAR SİNAN CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNE GETİRİLİP KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MUZAFFER ÇÖKELEZ'İN CENAZE İLANI

İLÇENİN MUHSİNLER KÖYÜ KAMİLOĞLU MAHALLESİNDEN MERHUM MEHMET VE RUKİYE ÇÖKELEZ’İN OĞULLARI, SİYAMİ, İLHAN, SERKAN, CİHAT, VE NİHAL ÇÖKELEZ’İN AMCALARI MUZAFFER ÇÖKELEZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MUHSİNLER KÖYÜ KAMİLOĞLU MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ŞAHİN ÇOKAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN YAKADEMİRCİLER KÖYÜ SÜNNETÇİOĞLU MAHALLESİNDEN ZUHAL, VOLKAN VE SEYHAN’IN BABALARI, MUHAMMET BERBER VE SERKAN ÜSTÜNKAYA’NIN KAYINPEDERLERİ, HAVVA ÇOKAN’IN EŞİ ŞAHİN ÇOKAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YAKADEMİRCİLER KÖYÜ SÜNNETÇİOĞLU MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...