ANONSLAR

GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İLÇE MÜDÜRLÜĞÜNDEN

YARIN SAAT 09:00’DA GEMİCİLER MAHALLESİNDE YENİ DOĞAN BUZAĞILAR İÇİN KÜPELEME, 2019 DOĞUMLU DÜVELER İÇİN AŞI YAPILACAKTIR.
HAYVAN SAHİPLERİNE DUYURULUR.

SEVTAP DADAYLI 'NIN CENAZESİ

BARTIN EŞRAFINDAN;

HACI İSMAİL VE HACI CEMİLE GÖREN’İN KIZLARI, EMEKLİ ÖĞRETMEN HÜDAVERDİ GÖREN’İN KARDEŞİ, ÖĞRETMEN ERDAL GÖREN VE HACER ALBUZ ‘UN ABLASI, ZEHRA VE NURCAN GÖREN’İN GÖRÜMCESİ, ZEKAİ ALBUZ’UN BALDIZ’I, EMİR ALİ, KORAY DADAYLI VE BELEDİYEMİZ PERSONELİ ZEYNEP DADAYLI DİNÇTÜRK’ÜN ANNESİ, DİNÇ DİNÇTÜRK’ÜN KAYINVALİDESİ, İBRAHİM DADAYLI’NIN EŞİ SEVTAP DADAYLI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN BARTIN ŞADIRVAN YANI, AŞAĞI CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA, HATALÇI YAMASI MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SENİHA YURTBAY'IN CENAZE İLANI

            İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN;

D.R ZEKAİ YURTBAY’IN ANNESİ, ZEKİ, REFİK VE ATİLLA YURTBAY’IN HALALARI, TAYYAR, ÖMER VE MEHMET YURTBAY’IN TEYZELERİ, MERHUM AHMET ZEKİ YURTBAY’IN EŞİ HACI SENİHA YURTBAY  VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN MERKEZ CAMİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

      DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

PAKİZE GÜNTEKİN CENAZE İLANI

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN;

MERHUM SATILMIŞ GEMİCİ’NİN KIZI, MERHUM MUSTAFA, ABDURRAHMAN, VE CEMİL GEMİCİ’NİN KIZKARDEŞİ, SELAMİ, ZEKİ VE ŞÜKRAN GEMİCİ’NİN ABLALARI, HASAN GEMİCİ VE LEVENT GEMİCİ’NİN HALASI, DOĞANCAN, ONAT, CANBERK VE TUNA’NIN ANNEANELERİ, SATILMIŞ GEMİCİ, YILMAZ ÖZYURT VE ÖMÜR KOÇAL’IN KAYINVALİDESİ, NİLGÜN, GÜLGÜN VE GÜLÇİN’İN ANNELERİ, EMEKLİ ÖĞRETMEN ALİ NURİ GÜNTEKİN’İN EŞİ, PAKİZE GÜNTEKİN   VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 13:30’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, KOCCUK SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE MERKEZ CAMİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA, KAHVECİOĞLU KÖYÜNDE  TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

      DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

KAYIP / BULUNTU İLANI

MERTCAN KAPTAN VE HAYRİ CANGÖKTUĞ SAYILI, CÜZDANLARINIZ BULUNMUŞTUR.BELEDİYEYE MÜRACAATINIZ DUYURULUR.

İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNDEN

2019 YILI HAYVANCILIK DESTEKLEME BAŞVURULARI BAŞLAMIŞ OLUP BİRLİK VE KOOPERATİF ÜYESİ YETİŞTİRİCİLERİN BİRLİK VEYA KOOPERATİFLERE, BİRLİK ÜYESİ OLMAYAN YETİŞTİRİCİLERİN TARIM VE ORMAN İLÇE MÜDÜRLÜĞÜNE 31.12.2019 TARİHİNE KADAR BAŞVURULARINI YAPMALARI GEREKMEKTEDİR.

ÇAYCUMA EBİL EĞİTİM MERKEZİNDEN

YAŞAM KOÇU, GİRİŞİMCİ, YAZAR, EĞİTMEN AYŞEGÜL SAVAŞ LİKOĞLU, ANNE VE BABALARA YÖNELİK FARKINDALIĞI VE BİLİNCİ ARTIRMA AMAÇLI "SEVGİLİ EBEVEYN" BAŞLIĞI ALTINDA 07 ARALIK CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 18:00'DE ÇAYCUMA KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİNDE SEVGİLİ EBEVEYN SEMİNERİ DÜZENLENECEKTİR.

İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNDEN

İLÇE MÜFTÜLÜĞÜMÜZE BAĞLI ÇAYCUMA DİN GÖREVLİLERİ DERNEĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN, 1 ARALIK PAZAR GÜNÜ SAAT 14:30'DA KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİNDE GAZETECİ- YAZAR SALİHA ERDİM'İN "AİLE İÇİ İLETİŞİM" KONUSUNDA KONUŞMACI OLARAK KATILACAĞI KONFERANS PROGRAMINA TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.

HASİME DURAN 'IN CENAZESİ

İLÇENİN GERİŞ KÖYÜNDEN;

MERHUM KAZIM DURAN’IN EŞİ, HASİME DURAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN GERİŞ KÖYÜ ÇAY MAHALLESİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA, GERİŞ KÖYÜ, ÇAY MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

HAYRİYE UZALDI 'NIN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN;

MERHUM HÜSNÜ VE NACİYE YEŞİL’İN KIZLARI, ŞAHİZER GÜN’ÜN KIZKARDEŞİ, CEVAT, İBRAHİM UZALDI VE NİMET EYİDOĞAN’IN ANNELERİ, ŞÜKRAN UZALDI VE EMEKLİLER CEMİYETİ BAŞKANI NİZAMETTİN EYİDOĞAN’IN KAYINVALİDESİ, BÜLENT VE NİYVER UZALDI’NIN YENGELERİ, EMRAH, MELİKE, GAMZE UZALDI VE SANEM DUYGUOĞLU’NUN BABAANNELERİ, BAŞAR VE BARIŞ EYİDOĞAN’IN ANNEANNELERİ, İLÇEMİZ ESKİ ESNAFLARINDAN MERHUM CEMİL UZALDI’NIN EŞİ HAYRİYE UZALDI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, ÇAY MAHALLESİ, GÜN SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE MERKEZ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ,ŞEHİR MEZARLIĞINDA, TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...