ANONSLAR

İLÇE TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN

İlçemiz Çay, Pehlivanlar, Sofular ve Yeni Mahallede Bugün Yeni doğan buzağılara küpeleme çalışması yapılacaktır.Küpesiz buzağı sahiplerinin muhtarlıklara isim yazdırması rica olunur.

HAYRİYE ECE'NİN CENAZESİ

İLÇENİN KIŞLA KÖYÜNDEN, MERHUM İZZET ÇAPKIN’IN KIZI, ADİL, NADİR, AYNUR VE ZEYNEP’İN ANNELERİ, MERHUM AMİR ECE’NİN EŞİ HAYRİYE ECE VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KIŞLA KÖYÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KIRKLAR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

LÜTFEN DİKKAT!

Havaların ısınması nedeniyle yiyecek ve su bulmakta zorlanan sokak hayvanları için, lütfen uygun gördüğünüz yerlere bir kap su ve yiyecek bırakınız

Teşekkürler.

ÇAYCUMA NİHAT KANTARCI ANADOLU LİSESİ ve ÇAYCUMA TİCARET VE SANAYİ ODASI FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN

19 Mayıs Atatürk'ü Anma-Gençlik ve Spor Bayramı, Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında her iki okulun öğretmen ve öğrencileri tarafından bugün saat 14:00'de Atatürk Anıtı önünde Resim Sergisi, saat 14:30'da Cumhuriyet Meydanında ise Gençlik konseri yapılacaktır.

 

Etkinliğimize tüm Halkımız davetlidir.

RECEP GEDİK'İN CENAZESİ

İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİNDEN, MERHUM HALİL VE PAKİZE GEDİK’İN OĞLU, HAYRİYE, FAHRİYE, DÖNDÜ, SANİYE, SEBAHATTİN VE KEMAL GEDİK’İN KARDEŞLERİ, SEZİN GEDİK, VELİ TOPCU VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN ERGİN GEDİK VE BELEDİYEMİZ MECLİS ÜYESİ BAHRİ MALAKCI’NIN DAYILARI, MELAHAT GEDİK’İN EŞİ BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ RECEP GEDİK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GEDİKLER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA VELİOĞLU GEDİKLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN

Belediyemiz Ramazan ayı etkinlikleri lkapsamında bu akşam Cumhuriyet meydanında saat:21:00'de 'Ramazan Eğlencesi' düzenlenecektir. Ramazan Eğlencesi programında;

* Sihirbaz gösterileri

* Palyaço ile çeşitli yarışmalar ve hediye dağıtımı

* Kırmızı başlıklı kız

* Osmanlı macunu, Pamuk şeker ve patlamış mısır ikramları yapılacak olup, etkinliklerimize tüm halkımız davetlidir.

SABRİ ÖZGÜN'ÜN CENAZESİ

YENİCE EŞRAFINDAN ZONGULDAK, BARTIN, KARABÜK ÜST BİRLİK KOOPERATİF BAŞKANI SABRİ ÖZGÜN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN YENİCE MERKEZ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA,YENİCE HİSAR KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MELAHAT TARHAN'IN CENAZESİ

DEVREK EŞRAFINDAN BAHATTİN TARHAN VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN AYNUR ÇAKAR’IN ANNELERİ, ŞENOL ÇAKAR’IN KAYINVALİDESİ, MERHUM NECMİ TARHAN’IN EŞİ MELAHAT TARHAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN DEVREK ULU CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA DEVREK ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MUSTAFA DEMİRÇAKMAK'IN CENAZESİ

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN MERHUM SATİYE VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN DEMİRCİ HAYRULLAH DEMİRÇAKMAK’IN OĞLU, RAMAZAN, RECEP, KEKLİK, ŞENOL, EROL, NACİYE, İSMAİL, GÜLHANIM, ESMA, HÜSEYİN VE EMEKLİ ASTSUBAY ERDOĞAN DEMİRÇAKMAK’IN KARDEŞLERİ, ERDOĞAN, İSA, GÖKHAN, EMRAH VE YILMAZ DEMİRÇAKMAK’IN AMCALARI, ELİF, ESİN VE EMRE’NİN BABALARI, SERPİL DEMİRÇAKMAK’IN EŞİ BELEDİYEMİZ ESKİ ÇALIŞANLARINDAN MUSTAFA DEMİRÇAKMAK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İSTASYON HACI İLYAS CAMİ’ NDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA PERŞEMBE BOYACIOĞLU KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

YAŞAR OKUR'UN CENAZESİ

İLÇENİN KAYIKÇILAR KÖYÜNDEN HİLMİ, GAZİ ALİ, MEHMET, ENGİN OKUR VE GÜLTEN KINCI’NIN ANNELERİ, ALİ ŞAN KINCI’NIN KAYINVALİDESİ, ŞERİFE KINCI’NIN ANNEANNESİ, MERHUM HİLMİ OKUR’UN EŞİ YAŞAR OKUR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KAYIKÇILAR KÖYÜ ARICIOĞLU MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...