ANONSLAR

LÜTFEN DİKKAT!

Teşekkürler.

KAYIP/BULUNTU İLANI

1 adet Mercedes marka araba anahtarı bulunmuştur.

Sahibinin Belediyeye müracatı duyurulur.

KAYIP/BULUNTU İLANI

Nazmi CAN Kredi kartınız bulunmuştur.

Şerife YILDIRIM VE Murat ÇAK Nüfus cüzdanlarınız bulunmuştur. 

Belediyeye müracatlarınız duyurulur. 

ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI, PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANLIĞI VE EĞİTİM SEN ÇAYCUMA TEMSİLCİLİ'ĞİNDEN

Çaycuma Belediyesi, Perşembe Belediyesi ve Eğitim Sen Çaycuma Temsilciliğinin işbirliğiyle yapılan 15.Geleneksel Uçurtma şenliği 26 mayıs Pazar günü Saat:12:00'de Kapalı Pazaryeri Otoparkında yapılacaktır.Etkinliğimize çocuk yazarı Gülsüm CENGİZ'de katılarak kitaplarını imzalayacaktır.Tüm katılımcı çocuklara anı madalyası, dondurma ve soğuk çay ücretsiz dağıtılacaktır.

Tüm çocuklarımız davetlidir.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜNDEN

Ana boru arızası nedeniyle İstasyon Mahallesinin, Yaşar DOĞU Caddesi, Fatih Camii Mevkii Suları Saat 15:00'de verilecektir.

Mahalle sakinlerine duyurulur. 

İLÇE TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN

İlçemiz Çay, Pehlivanlar, Sofular ve Yeni Mahallede Bugün Yeni doğan buzağılara küpeleme çalışması yapılacaktır.Küpesiz buzağı sahiplerinin muhtarlıklara isim yazdırması rica olunur.

HAYRİYE ECE'NİN CENAZESİ

İLÇENİN KIŞLA KÖYÜNDEN, MERHUM İZZET ÇAPKIN’IN KIZI, ADİL, NADİR, AYNUR VE ZEYNEP’İN ANNELERİ, MERHUM AMİR ECE’NİN EŞİ HAYRİYE ECE VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KIŞLA KÖYÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KIRKLAR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

LÜTFEN DİKKAT!

Havaların ısınması nedeniyle yiyecek ve su bulmakta zorlanan sokak hayvanları için, lütfen uygun gördüğünüz yerlere bir kap su ve yiyecek bırakınız

Teşekkürler.

ÇAYCUMA NİHAT KANTARCI ANADOLU LİSESİ ve ÇAYCUMA TİCARET VE SANAYİ ODASI FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN

19 Mayıs Atatürk'ü Anma-Gençlik ve Spor Bayramı, Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında her iki okulun öğretmen ve öğrencileri tarafından bugün saat 14:00'de Atatürk Anıtı önünde Resim Sergisi, saat 14:30'da Cumhuriyet Meydanında ise Gençlik konseri yapılacaktır.

 

Etkinliğimize tüm Halkımız davetlidir.

RECEP GEDİK'İN CENAZESİ

İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİNDEN, MERHUM HALİL VE PAKİZE GEDİK’İN OĞLU, HAYRİYE, FAHRİYE, DÖNDÜ, SANİYE, SEBAHATTİN VE KEMAL GEDİK’İN KARDEŞLERİ, SEZİN GEDİK, VELİ TOPCU VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN ERGİN GEDİK VE BELEDİYEMİZ MECLİS ÜYESİ BAHRİ MALAKCI’NIN DAYILARI, MELAHAT GEDİK’İN EŞİ BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ RECEP GEDİK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GEDİKLER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA VELİOĞLU GEDİKLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...