ANONSLAR

DURCAN ERGÜL'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN ÇOMRANLI KÖYÜNDEN, RUKİYE, HATİCE, ADEM VE ÇAYCUMA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ÖĞRETMENLERİNDEN MUSTAFA ERGÜL’ÜN ANNELERİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN İSMAİL BULUT VE BAYRAM AÇIKGÖZ’ÜN KAYINVALİDESİ, HİKMET ERGÜL’ÜN EŞİ DURCAN ERGÜL VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÇOMRANLI CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇOMRANLI KÖYÜ MEZARLIĞINDA, TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BEYHAN DİMDİRİ'NİN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN, SEBAHAT VE MERHUM TAYYAR ALTINKOL’UN KIZLARI, GÜLHAN BARUÖNÜ VE MEHMET GÜNTEKİN’İN YEĞENLERİ, CEM BARUÖNÜ VE KARAPINAR BELEDİYE BAŞKANI NECDET DERNEK’İN KUZENLERİ, TÜRKAN VE BELEDİYEMİZ MEMURLARINDAN AYHAN UZALDI’NIN KARDEŞLERİ, SİNEM VE SERKAN’IN ANNELERİ, FULYA, GONCAGÜL, ATAKAN VE FURKAN’IN TEYZELERİ, YANKI’NIN ANNEANNESİ, CİHANGİR DİMDİRİ’NİN EŞİ BEYHAN DİMDİRİ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN MERKEZ YENİ CAMİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA,ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BAHRİ KAYA'NIN CENAZESİ

FİLYOS BELDESİNDEN MERHUM YAKUP KAYA VE MERHUME AYŞE KAYA’NIN OĞULLARI, ATİLLA, NURSEL, TAMER VE TARIK KAYA’NIN BABALARI, KAAN VE ÇAĞAN KAYA’NIN BÜYÜKBABALARI, NECATİ KAYA’NIN KARDEŞİ, AYSEL DİNÇ, MEHMET, OSMAN, VE MERHUM CEMASİ KAYA’NIN AĞABEYLERİ, AYŞE KAYA’NIN EŞİ DEVLET DEMİR YOLLARINDAN EMEKLİ ESKİ SALTUKOVA ESNAFLARINDAN LAZ BAHRİ OLARAK TANINAN BAHRİ KAYA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE FİLYOS YARIMCA MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SALTUKOVA MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AŞAĞI İHSANİYE KÖYÜ KIŞLA MAHALLESİNDEKİ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER. TARIK KAYA (OĞLU) ESNAF TEL: 0 530 514 09 42

BELEDİYE BAŞKANLIĞI / MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Belediye Meclisimizin 03.07.2019 tarih ve 67 Sayılı Kararı ile 2016 / 2017 Yıllarına ait Yeni Mahalle UZALDI Caddesi, Mimar SİNAN Caddesi, Çay Mahallesi Mimar SİNAN Caddesi, Abdullah KALAYCI Caddesi, Burunsuz Sokak, Mustafa ZEREN Sokak, Şifa Sokak’a ait Yol Harcamalarına katılma payını gösterir vatandaşlarımızın listesi 07.08.2019 tarihinde Belediyemiz Meclis Salonunda 1 Ay müddetle asılmış olup;

           Vatandaşlarımıza ilanen duyurulur.

MAKBULE BAYRAM'IN CENAZESİ

         İLÇENİN AYVAZLAR KÖYÜNDEN TAYFUN, TANJU, VE TANER BAYRAM’IN BABAANNELERİ, MERHUME HANIM KESİM, NECİBE AYDEMİR VE BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ MERHUM AHMET BAYRAM’IN ANNELERİ, MERHUM RECEP BAYRAM’IN EŞİ MAKBULE BAYRAM VEFAT ETMİŞTİR.

         CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP AYVAZLAR KÖYÜ PİRAHMETLER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYVAZLAR AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

        DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

         BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

HATİCE KINCI'NIN CENAZESİ

         İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN BAĞIŞ VE ALİ KINCI’NIN ANNELERİ, NURHAN VE NURDAN KINCI’NIN KAYINVALİDELERİ, MOĞOLTAY, BERK VE ALMİNA KINCI’NIN BABAANNELERİ, YURTBAY TUĞLADAN EMEKLİ MERHUM BİLAL KINCI’NIN EŞİ HATİCE KINCI VEFAT ETMİŞTİR.

         CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, ÇAMLIK SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP İSTASYON MAHALLESİ GÖÇMENLER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN GEMİCİLER AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

        DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

         BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

HATİCE EKİCİ'NİN CENAZESİ

    İLÇENİN GÜZELYAKA KÖYÜ ORUÇLAR MAHALLESİNDEN SELİME, ESİN, NEZAHAT VE SUZAN’IN ANNELERİ, ONUR, ÖZLEM, DERYA, SERKAN, BÜŞRA, KÜBRA, CEYDA, CEMİL, CEM, OĞUZ VE ORÇUN’UN ANNEANNELERİ, AYHAN ORUÇ, HÜSEYİN ÇOKAL, ALAATTİN ESEN VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN YAVUZ ARSLAN’IN KAYINVALİDELERİ, MERHUM ABDULLAH EKİCİ’NİN EŞİ HATİCE EKİCİ VEFAT ETMİŞTİR.

   CENAZESİ YARIN SAAT 10.00’DA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, GÜZELYAKA KÖYÜ ORUÇLAR MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA SAAT 11.00’DE ORUÇLAR CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN  TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

YALÇIN SÖNMEZ'İN CENAZESİ

İLÇENİN ESENLİK KÖYÜNDEN, EŞREF VE GÜLER SÖNMEZ’İN OĞULLARI, TARIK SÖNMEZ’İN KARDEŞİ, ERGİN VE HALİL SÖNMEZ’İN YEĞENİ, HAYRİ SÖNMEZ’İN AMCAOĞLU, YALÇIN SÖNMEZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ESENLİK KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN, TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜNDEN

YAPILAN HAT ÇALIŞMASI NEDENİYLE YEŞİLTEPE MAHALLESİNİN BİR KISMININ SULARI SAAT 12:00'DE VERİLECEKTİR.ABONE SAHİPLERİNE DUYURULUR

BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN

2019 YILI KURBAN HİZMETLERİ KOMİYONU KARARI GEREĞİ;

 

 

*Kurbanlarını Belediyemiz Mezbahanesinde kesmek isteyen vatandaşların herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi için Beyaz Masa’ya müracaat ederek randevu almaları gerekmektedir.

 

*Mezbahanelerde yapılacak kesimlerde büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için bir ücret alınmayacaktır.

 

*Belde ve köylerde vatandaşların kestikleri kurbanların kulak küpelerini İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğüne ulaştırmak üzere Beldelerde Belediye Zabıtasına, Köylerde Muhtarlara teslim etmeleri gerekmektedir.

 

*Kurbanların sokak ve Caddelerde, Umuma açık yerlerde, boş arsalarda ve arazilerde, Mahalle aralarında, yeşil alanlarda ve vatandaşların olacağı Mahallelerde kesinlikle kesilmemesi, uygunsuz kesim yapanlar hakkında ilgili yönetmelik hükümlerince Zabıta ekipleri tarafından İdari para cezası ile tecziye edileceği önemle duyurulur.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...