ANONSLAR

HACI YAHYA EYİ'NİN CENAZESİ

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN, MUSTAFA, MUZAFFER, VE HÜSNÜ EYİ’NİN AĞABEYLERİ, DİLBER, HATİCE, AYSEL, NAZİKAR, ALİ VE MUHAMMET EYİ’NİN BABALARI, HATİCE EYİ’NİN EŞİ, SEKA’DAN EMEKLİ HACI YAHYA EYİ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 10.00’DA İSTASYON GÖÇMENLER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA, ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YENİCE YAMAÇ KÖYÜ’NDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN

Çaycuma'nın İlçe ilan edilişinin 75. yılı nedeniyle düzenlenen 2. Çaycuma günü etkinlikleri kapsamında Bugün saat 19:30'da Uluslararası Halk Oyunları gösterileri ve Ünlü sanatçı Coskun SABAH Konseri ile devam edecekir. Etkinliklerimize tüm halkımız davetlidir.

HALİSE KAPUDAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN PERŞEMBE BELDESİNDEN, VELİ, İSMET, İBRAHİM, ŞABAN, VELİME VE HALİME KAPUDAN’IN ANNELERİ, MELİHA KAPUDAN’IN KAYINVALİDESİ, MERHUM ŞABAN KAPUDAN’IN EŞİ HALİSE KAPUDAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA HACIİBADİ KÖYÜ KOZLAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FERHAT BASATLI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN, İBRAHİM VE MÜZEYYEN BASATLI’NIN OĞLU, MURAT BASATLI VE ALİYE KANOĞLU’NUN KARDEŞLERİ, SERHAT, BERAT VE BERKANT BASATLI’NIN BABALARI, BİRTEN BASATLI’NIN EŞİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN FERHAT BASATLI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, YENİ MAHALLE UZALDI CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ULU CAMİDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GERİŞ KÖYÜ ÇAY MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CİDE BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

24. CİDE RIFAT ILGAZ , SARI YAZMA KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA BU AKŞAM ARZU AKÇA VE HALUK LEVENT, YARIN AKŞAM AHMET SELÇUK İLKAN VE GRAPİN GRUBU KONSERİ DÜZENLENMİŞTİR.

TÜM HALKIMIZA SAYGIYLA DUYURULUR.

KAYMAKAMLIK MAKAMINDAN

CUMHURBAŞKANLIĞIMIZ HİMAYELERİNDE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA;

15 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ GÜNÜ:

 

1-SAAT 11:00'DA YENİKÖY, KARAPINAR VE YAKADEMİRCİLER KÖYLERİNDE BULUNAN ŞEHİT MEZARLIKLARINA ZİYARET YAPILACAKTIR.

 

2-SAAT 12:30'DA ÖĞLE NAMAZI ÖNCESİ ŞEHİTLERİMİZ VE AHİRETE İNTİKAL EDEN GAZİLERİMİZ İÇİN MERKEZ YENİ CAMİİNDE KURAN-I KERİM VE MEVLİDİ ŞERİF OKUNMASI VE AKABİNDE İKRAMLAR BULUNULACAKTIR.

3-SAAT 13:45'DE CUMHURİYET MEYDANI ÖĞRETMEN EVİ ÖNÜNDE RESİM SERGİSİ AÇILACAKTIR.

4-SAAT 18:00'DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK İLÇEMİZ KARALAR MAHALLESİNDE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ HATIRA ORMANI FİDAN DİKİMİ YAPILACAKTIR.

5-YİNE, 15 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT:20:30'DA SEKA SİNEMASI MEVKİİNDEN BAŞLACAK OLAN MİLLİ BİRLİK YÜRÜYÜŞÜ VE CUMHURİYET MEYDANINDA YAPILACAK ETKİNLİKLERLE DEVAM EDECEK OLUP,

TÜM SAYGIDEĞER HALKIMIZ DAVETLİDİR.

HASAN ÖKSÜZOĞLU'NUN CENAZESİ

KARABÜK EŞRAFINDAN, ZONGULDAK HAVALİMANINDA GÖREVLİ POLİS MEMURU RECEP ÖKSÜZOĞLU’NUN BABASI HASAN ÖKSÜZOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KARABÜK İLİ, OVACIK İLÇESİ, BAŞBOYUNDURLUK KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ZEHRA ÖZCAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN, MERHUM ALİ HAYDAR ARSLAN VE MERHUME HANIM ARSLAN’IN KIZLARI, ONAT, CANSU GÜNEŞ, VE YİĞİT ÖZYEŞİL ANNEANNELERİ, BERK VE MERT ÖZCAN’IN BABAANNELERİ, SİNEM ÖZCAN, MEHMET GÜNEŞ VE MURAT ÖZYEŞİL’İN KAYINVALİDELERİ, EMEL GÜNEŞ, KEMAL ÖZCAN VE ELİF ÖZYEŞİL’İN ANNELERİ, SEKA’DAN EMEKLİ MERHUM AVNİ ÖZCAN’IN EŞİ ZEHRA ÖZCAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN SAAT 11.30’DA ALINARAK YENİ MAHALLE BARBAROS CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE BEYLER CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA, ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

AYŞE CEYLAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN ESENTEPE KÖYÜ’NDEN MERHUM HALİL VE MERHUME AYŞE’NİN KIZLARI, ABDULLAH, İBRAHİM, CEMİLE, VE SEKA’DAN EMEKLİ HALİL DURAK’IN KIZ KARDEŞLERİ, BAHATTİN, REYHAN, NESLİHAN, ŞİRVAN’IN ANNELERİ, YASİN, ÇİĞDEM VE HAZER’İN HALALARI, ALİM CEYLAN’IN EŞİ AYŞE CEYLAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA, ESENTEPE KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MUZAFFER İNAL'IN CENAZE İLANI

İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİNDEN, MERHUM İSMAİL İNAL’IN OĞLU, İSA İNAL’IN ABİSİ MUZAFFER İNAL VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP EMİRŞAH KÖYÜ ESERLER MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...