ANONSLAR

AYŞE ÇARŞANBA'NIN CENAZESİ (25.08.2021)

İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİ’NDEN; RAİF, REFİK, EMİNE VE AZİZE ÇARŞANBA’NIN ANNELERİ, FAHRETTİN ÇARŞANBA’NIN EŞİ, AYŞE ÇARŞANBA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE VAKTİ VELİOĞLU ÇARŞANBALIOĞLU MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

HÜSEYİN RIZA KABUK'UN CENAZESİ (23.08.2021)

          İLÇENİN GEMİCİLER MAHALLESİ’NDEN; HÜSEYİN VE HANİFE KABUK’UN OĞULLARI, İSMAİL KABUK’UN KARDEŞİ, İSMAİL YILDIZ’IN KAYINPEDERİ, HATİCE, BAHATTİN, SABAHATTİN VE AHMET KABUK’UN BABALARI, TCDD’DEN EMEKLİ  HÜSEYİN RIZA KABUK VEFAT ETMİŞTİR.                                                                               
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 10:30’DA GEMİCİLER MAHALLESİ KABUKLAR CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 
          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

HASAN PORT'UN CENAZESİ (21.08.2021)

İLÇENİN GÜDÜLLÜ KÖYÜ’NDEN; KADİR PORT’UN OĞLU, SEYHAN, ÜMRAN, EDA, TURHAN VE GÖKHAN PORT’UN BABALARI, RABİA PORT’UN EŞİ, HASAN PORT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE VAKTİ KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN GÜDÜLLÜ KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

AYŞE DURMAZ'IN CENAZESİ (21.08.2021)

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN; GÜLSÜM, AYŞE, HASAN VE MEHMET DURMAZ’IN ANNELERİ, ÇAĞLA, İLAYDA, DİLARA VE ÇAĞKAN DURMAZ’IN BABAANNELERİ, MERHUM İĞNECİ MUSTAFA DURMAZ’IN EŞİ, AYŞE DURMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00’DA GÖÇMENLER MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

RECEP ÖZDERE'NİN CENAZESİ (21.08.2021)

İLÇENİN FİLYOS BELDESİ’NDEN; TÜLAY SEFERCİK, İNCİLAY KARABULUT, MUHAMMET VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN ÖZGEN ÖZDERE’NİN BABALARI, SEVİM ÖZDERE’NİN EŞİ, RECEP ÖZDERE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00’DA FİLYOS KOCAELİ MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ FİLYOS MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN FİLYOS YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN (20.08.2021)

          ANA BORUDAKİ ARIZA NEDENİYLE İSTASYON MAHALLESİNİN; AHATLI CADDESİ, ORTAHİSAR CADDESİ, GÖL SOKAK, KARAGÖL SOKAK VE ESMER SOKAK MEVKİLERİNİN SULARI SAAT 15:00' DA VERİLECEKTİR.

          ABONELERİMİZE DUYURULUR.

ALAATTİN ALBAS'IN CENAZESİ (20.08.2021)

          İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN; SEKA’DAN EMEKLİ DURMUŞ VE NAHİDE ALBAS’IN OĞULLARI, AYNUR, ŞENGÜL, ERGÜL VE NURGÜL ALBAS’IN AĞABEYLERİ, ANIL, AYŞEGÜL VE BİLGE ALBAS’IN BABALARI, YASEMİN ALBAS’IN  EŞİ, ALAATTİN ALBAS VEFAT ETMİŞTİR.                                                                               
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DA GÖKHAN VELİ KİŞİOĞLU CADDESİ ÜZERİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE YENİCE YUKARI YAMAÇ KÖYÜ CAMİİNDE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 
          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

HAMİT KALYONCU'NUN CENAZESİ (18.08.2021)

          ÇAYCUMA EŞRAFINDAN, MERHUM İZZET KALYONCU’NUN OĞLU, ŞEREFNUR, GÜLTEN, MERHUM FEHMİ, NİHAT, RIDVAN VE İHSAN KALYONCU’NUN KARDEŞLERİ, ÖZLEM VE GÖKÇE KALYONCU’NUN BABALARI, SEVGİ VE KIVILCIM KALYONCU’NUN AMCALARI, MÜŞERREF KALYONCU’NUN EŞİ, EMEKLİ ÖĞRETMEN VE YAZAR HAMİT KALYONCU VEFAT ETMİŞTİR.                                                                               
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30’DA DEVREK ULU CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN DEVREK ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 
          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

NAFİYE ZENGİN'İN CENAZESİ (17.08.2021)

          İLÇENİN, PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEN; SELMA, KAMURAN, SELDA VE SEVDA’NIN ANNELERİ, ZEYNEP, NEBAHAT VE CELAL ZENGİN’İN YENGELERİ, CEMAL ZENGİN’İN EŞİ, NAFİYE ZENGİN VEFAT ETMİŞTİR.                                                                               
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00’DA EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ PEHLİVANLAR MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN PEHLİVANLAR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 
          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN (17.08.2021)

          ANA BORUDAKİ ARIZA NEDENİYLE, ÇAY MAHALLESİ VE ÇARŞI MERKEZİ MEVKİİ'NİN SULARI SAAT 12:00' DA VERİLECEKTİR. ABONELERİMİZE DUYURULUR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...