ANONSLAR

TEVFİK KARA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN PERŞEMBE BELDESİNDEN MERHUM HÜSNÜ KARA’NIN OĞLU, ALİ KARA VE ADAKÖY KÖYÜ ESKİ MUHTARI MUSTAFA KARA’NIN BABASI, TURHAN, MEHMET VE FATMA KARA’NIN BÜYÜKBABALARI, TEVFİK KARA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ADAKÖY MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HATİCE YÖRÜBAŞ'IN CENAZESİ

İLÇENİN MUHARREMŞAH KÖYÜNDEN SATİYE, AZİME, SATIBEY VE SATILMIŞ YÖRÜBAŞ’IN ANNELERİ, ADEM YÖRÜBAŞ’IN BABAANNESİ, SAMİ ÖZKADAM‘IN ANNEANNESİ, AHMET YÖRÜBAŞ’IN EŞİ HATİCE YÖRÜBAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜNİKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP MUHARREMŞAH KÖYÜ, YÖRÜBAŞOĞLU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HANIM KARA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN YOLGEÇEN KÖYÜNDEN ARSLAN KARA, MEVSİME KARA VE HÜSEYİN KARA’NIN ANNELERİ, İSMAİL, CENGİZ , CEYHUN, YILDIZ, OĞUZHAN KARA VE ÖZLEM BEKMEZCİ’NİN BABAANNELERİ, MERHUM HASAN KARA’NIN EŞİ HANIM KARA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YOLGEÇEN KÖYÜ MERKEZ MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAŞİM KALINCI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN KARALAR MAHALLESİNDEN ADİL VE TAHSİN YILMAZ’IN ENİŞTELERİ, ÇİĞDEM, SEÇKİN, ERKAN VE MERHUM ERSİN KALINCI’NIN BABALARI, ŞAİZAR KALINCI’NIN EŞİ HAŞİM KALINCI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KARALAR MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SATILMIŞ-EMİNE-SEVGİ-İREM KOCABAŞ'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİNDEN ORGANİZE SANAYİ SANDALYE FABRİKASI USTA BAŞI MURAT KOCABAŞ’IN BABASI SATILMIŞ KOCABAŞ, ANNESİ EMİNE KOCABAŞ, YENGESİ SEVGİ KOCABAŞ VE YEGENİ İREM KOCABAŞ ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU VEFAT ETMİŞLERDİR.

CENAZELERİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YENİCE, YAMAÇ KÖYÜ, ORTA MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CELİL ÜNSAL'IN CENAZESİ

İLÇENİN HELVACILAR KÖYÜNDEN KAZIM ÜNSAL ‘IN OĞLU, CENGİZ ÜNSAL’IN BABASI CELİL ÜNSAL VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP HELVACILAR KÖYÜ, ÜNSALLAR MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

NAİLE DEMİRSOY'UN CENAZESİ

İLÇENİN AYVAZLAR KÖYÜ PİRAHMETLER MAHALLESİNDEN, SATI, DURMUŞ VE MEHMET DEMİRSOY’UN ANNELERİ, SEVDE NALBANT, SAMET, VEDAT VE AYFER DEMİRSOY’UN BÜYÜKANNELERİ, AHMET DEMİRSOY’UN EŞİ NAİLE DEMİRSOY VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN AYVAZLAR KÖYÜNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAVVA USLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN KIZILBEL KÖYÜNDEN, İL GENEL MECLİS ÜYESİ CEMİL USLUER’İN YENGESİ, SANDALLAR KÖYÜ MUHTARI SELAHATTİN ATAMAN’IN KAYINVALİDESİ, MERHUM MUHARREM USLU’NUN EŞİ HAVVA USLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN KIZILBEL KÖYÜNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SAADET ŞEN'İN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, ZÜHRE YILDIRIM VE ŞENOL ŞEN’İN ANNELERİ, ZEYNEP KÖKSALDI VE AMASRA BELEDİYESİ ESKİ BAŞKANLARINDAN ALİ YILDIRIM’IN ANNEANNELERİ, MERHUM MEHMET ŞEN’İN EŞİ, SAADET ŞEN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 15.00’TE EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURANIN ARDINDAN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

YUSUF ÇARŞANBALI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN, MERHUM ŞAKİR ÇARŞANBALI’NIN OĞLU, SATI, HALİSE, AYNUR VE SANAYİ ESNAFLARINDAN SATILMIŞ ÇARŞANBALI’NIN BABASI, MURAT ZENGİN, RAMAZAN MANTAR VE YUSUF DOMBAYCI’NIN KAYINPEDERİ, MİHRİYE ÇARŞANBALI’NIN EŞİ SEKA’DAN EMEKLİ YUSUF ÇARŞANBALI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINIP, İSTASYON MAHALLESİ AHATLI CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE HACI İLYAS CAMİİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA VELİOĞLU MAHALLESİ ÇARŞANBALIOĞLU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...