ANONSLAR

BAHRİYE DERNEK'İN CENAZESİ

     İLÇE'NİN KARAPINAR BELDESİ MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ŞEVKİ VE MERHUM NECMİ DERNEK,DÖNDÜ,FİRDEVS VE SABİRE'NİN ANNELERİ,MERHUM FIRINCI CEMAL DERNEK'İN EŞİ BAHRİYE DERNEK VEFAT ETMİŞTİR.

    CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEHAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ÇAKALLAR MAHALLESİNDE BULUNAN AİLE MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEKTİR. 

   DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

   BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

 

ÇAYCUMA SPOR KLUBÜ BAŞKANLI'NDAN

BUGÜN SAAT:14:00'DE ÇAYCUMA ŞEHİR STADYUMU'NDA GELİKSPOR İLE YAPACAĞIMIZ MÜSABAKAYA TÜM TARAFTARIMIZI VE SPORSEVER HALKIMIZI  BEKLİYORUZ.

ÇAYCUMA MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANLIĞINDAN

ÇAYCUMA KÖY VE MAHALLE MUHTARLARIMIZIN HATAY'A MEHMETÇİĞİMİZE DESTEK AMAÇLI BUGÜN SAAT : 17 :00 DE ,ÇAYCUMA BELEDİYE DÜĞÜN SALONU ÖNÜNDEN HAREKET EDİLECEKTİR.DÜĞÜN SALONU ÖNÜNDE UĞURLAMA TÖRENİ DÜZENLENECEKTİR.TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.  23.02.2018

MEHMET AÇIKGÖZ'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN

AYDIN OKAY’IN DAMADI, MEHTAP, MURAT VE BURAK AÇIKGÖZ’ÜN BABALARI FATİH, CEREN VE ÖZGE AÇIKGÖZ’ÜN KAYINPEDERİ, ZEKİ VE TEZCAN OKAY’IN ENİŞTESİ, RASİM OKAY’IN YEĞENİ, BİLGİ AÇIKGÖZ’ÜN EŞİ MEHMET AÇIKGÖZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA PAZAR SOKAK, DOĞANKENT APARTMANININ ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA CUMA NAMAZINA MÜTEHAKİP, VELİKÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN VELİKÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

SADRETTİN SALMANOĞLU'NUN CENAZESİ

DEVREK EŞRAFI SALMANOĞLU AİLESİNDEN;

FİKRİYE VE MERHUM HALİL İBRAHİM SALMANOĞLU’NUN OĞLU, FERHUNDE UZAR VE İCLAL ŞENOL’UN AĞABEYİ, MAHMUT VE MERHUM ERTAÇ ŞENOL’UN ENİŞTESİ, ÇAYCUMA EŞRAFINDAN MERHUME MÜŞERREF ALPAN VE OSMAN SAMİ ALPAN’IN DAMADI, HÜSNÜ SAMİ ALPAN’IN ENİŞTESİ, SEMA SALMANOĞLU’NUN EŞİ SADRETTİN SALMANOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN DEVREK’TE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA DEVREK ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

HAZEL GÜLLEP'İN CENAZESİ

İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİNDEN

SANAYİ SİTESİ ESNAFLARIMIZDAN FERİT USTA’NIN ANNESİ, ÜMİT GÜLLEP, MERVE VE HARUN ZENGİN’İN BABAANELERİ, MELİHA GÜLLEP’İN KAYINVALİDESİ HAZEL GÜLLEP VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN, SAAT 09:30’DA NEHİRKENT SİTESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE SAAT 10:30’DA PEHLİVANLAR MAHALLESİ SİTELER CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ADAPAZARI’NA DEFNEDİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

İSMAİL SÜZER'İN CENAZESİ

İLÇENİN YUKARIGÖYNÜK KÖYÜ’NDEN;

ENGİN, METİN, EMİN, SÜLEYMAN, GÜL VE SEVGİ SÜZER’İN BABALARI, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN İLKER SÜZER’İN BÜYÜKBABASI, SEYFETTİN ÖZALP’IN KAYINPEDERİ, MERHUM RABİA SÜZER’İN EŞİ; YUKARI GÖYNÜK ESKİ MUHTARI İSMAİL SÜZER VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YUKARIGÖYNÜK KÖYÜ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNDEN(ÜMRE UĞURLAMASI)İLANI

İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ' NDEN ;

ÜMREYE GİDECEK VATANDAŞLARIMIZ İÇİN BU AKŞAM SAAT:19:00 'DA BELEDİYE TERMİNALİNDE UĞURLAMA PROGRAMI DÜZENLENECEKTİR.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.

KAYIP/BULUNTU İLANI

MERVE BOSTANCI NÜFUS CÜZDANINIZ BULUNMUŞTUR.
 
BELEDİYE'YE MÜRACATINIZ DUYURULUR.

KAYIP/BULUNTU İLANI

SERAY KARAELİ ÖĞRENCİ KARTINIZ BULUNMUŞTUR.

BELEDİYEYE MÜRACAATINIZ DUYURULUR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...