ANONSLAR

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜNDEN

ANABORU ARIZASI NEDENİYLE YEŞİLTEPE MAHALLESİNİN SULARI SAAT12:00' YE KADAR VERİLEMEYECEKTİR.ABONE SAHİPLERİNE DUYURURLUR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN

Kent Konseyi yetişkin tiyatrosunca hazırlanan ‘Yetişiy samanlık yanıya' adlı tiyatro oyunu Bu Akşam saat 20:00'da Çaycuma Kültür ve sanat Merkezinde, ücretsiz olarak sergilenecektir.Halkımıza Saygıyla duyurulur.

ÇAYCUMA SPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINDAN

YARIN SAAT 18:30'DA SEKA SOSYAL TESİSLERİNDE ÇAYCUMA SPOR KULÜBÜMÜZÜN OLAĞANÜSTÜ KONGRESİ YAPILACAKTIR. TÜM HALKIMIZA SAYGIYLA DUYURULUR.

ENERJİSA İŞLEM MERKEZİNDEN

Yeni Mahalle, Atatürk Bulvarı (Akbank karşısında) Enerjisa işlem merkezi olarak hizmet vermekteyiz.İşlem merkezimizde, Elektrik aboneliği, tahliye, fatura ödemeleri, deprem sigortası ve ttnet ön başvuru işlemleri yapılmaktadır. Saygıyla duyurulur.

ŞABAN TOPCU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN AKYAMAÇ KÖYÜNDEN, MERHUM BEKİR TOPCU’NUN OĞLU, ARSLAN, RAMAZAN, AYTEN, SEVİM KORKMAZ VE MERHUM ALİ İHSAN TOPCU’NUN BABALARI, HALİME TOPCU’NUN EŞİ ŞABAN TOPCU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE AKYAMAÇ KÖYÜ KATIRCILAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN

Kent Konseyi Çocuk Meclisince hazırlanan 'İyiliğin gücü' adlı tiyatro oyunu Bu Akşam saat 20:00'da Çaycuma Kültür ve sanat Merkezinde, ücretsiz olarak sergilenecektir.Halkımıza Saygıyla duyurulur.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜNDEN

Ana BorU arızası nedeniyle Çay Mahallesinin Tuna Caddesi, Kirazlı Sokak, Erdemli Sokak, Cevizli Sokak ve Yeşilkent mevkinin suları saat 12:30'da verilecektir. Abone sahiplerine duyurulur. 

ALİ GÜNDÜZ'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN MERHUM YUSUF GÜNDÜZ’ÜN OĞLU, HÜLYA GÜNDÜZ’ÜN EŞİ ALİ GÜNDÜZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÇAY MAHALLESİ, BARBAROS ORTAOKULU YANINDAKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP İHSANOĞLU KÖYÜ MERKEZ CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDANIN ARDINDAN İHSANOĞLU KÖYÜ MEZARLIĞINDA, TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SAİT AYGÜN'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN RAMAZAN AYGÜN’ÜN OĞLU, AYTEKİN VE MESUT AYGÜN’ÜN KARDEŞLERİ, GÜLSÜM AYGÜN’ÜN EŞİ, SAİT AYGÜN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÇAY MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE KAYABAŞI KÖYÜ GÜNYÜZÜ MAHALLESİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA, KAYABAŞI KÖYÜ GÜNYÜZÜ MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SAADET PARTİSİ İLÇE BAŞKANLIĞI'NDAN

Gazeteci yazar Ekrem ŞAMA'nın katılımlarıyla 23.06.2019 Pazar günü saat 13:30'da Askerlik Şubesi yanıdan bulanan Belediye Mahfel salonunda gerçekleştirlecek olan 6.Olağan Kongremize tüm halkımızı davet eder saygılar sunarız.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...