ANONSLAR

KEMAL YILMAZ'IN CENAZESİ

İLÇENİN KAYIKÇILAR KÖYÜNDEN; HAYRİYE BİLGİÇ, FAHRİ YILMAZ, FATİH YILMAZ, ŞEFİKA UZALDI VE METİN YILMAZ’IN BABALARI, EMEKLİ BAŞKOMİSER HASAN BİLGİÇ VE MERHUM RECEP NAMİ UZALDI’NIN KAYINPEDERİ, MERHUME FADİME YILMAZ’IN EŞİ KEMAL YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KAYIKÇILAR KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ELVEDA TÜRK'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN SEKA’DAN EMEKLİ ZEKİ TÜRK’ÜN EŞİ ELVEDA TÜRK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 10:00’ DA OYKA KAĞIT FABRİKASI KARŞISINDAKİ EVİNİN ÖNÜNDE CENAZE NAMAZI KILINACAK VE ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SAFRANBOLU TAYYİP KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ÇAYCUMA VETERANLAR SPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINDAN

ÇAYCUMA VETERANLAR VE KARABÜK YAŞA VE YAŞAT SPOR İLE BUGÜN SAAT 12:00 'DE ÇAYCUMA SENTETİK ÇİM SAHADA YAPACAĞIMIZ MÜSABAKAYA TÜM SPOR SEVER HALKIMIZI BEKLİYORUZ.

SÜLEYMAN ERDEM'İN CENAZESİ

İLÇENİN AKPINAR KÖYÜNDEN YUSUF ERDEM’İN OĞLU, RAMAZAN ERDEM’İN BABASI SÜLEYMAN ERDEM VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP AKPINAR KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MAKBULE UZUN'UN CENAZESİ

İLÇENİN KARAAHMETLER KÖYÜNDEN MEHMET UZUN, ŞİNASİ UZUN, YAŞAR BAYINDIR, NERMİN ALAGÖZ VE NEVİN TOPLU’NUN ANNELERİ, HAKAN UZUN’UN BABAANNESİ, MERHUM HAKKI UZUN’UN EŞİ MAKBULE UZUN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KARAAHMETLER KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAYRİ KÖKTÜRK'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLE, BEYLER SOKAK’TAN MERHUME NESİBE VE MERHUM HACI MUSTAFA KÖKTÜRK’ÜN OĞULLARI, MERHUME HİKMET ÖZDEMİR, SÜLÜN, İHSAN, BURHAN VE MERHUM HALİT KÖKTÜRK’ÜN ABİLERİ, EMEKLİ ÖĞRETMEN AYŞE ÖZYURT, ARZU EKŞİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN ENGİN VE ERGİN KÖKTÜRK’ÜN BABALARI, CAHİT ÖZYURT, CEMİL EKŞİ, LÜTFİYE VE AYNUR KÖKTÜRK’ÜN KAYINPEDERİ, SEÇİL, ERDEM, ÇAĞLA, EMRE, TOLGA, ENGİN CAN, ÖMER DEHA, ALİ EMİR VE HAYRİ EFE’NİN BÜYÜKBABALARI, HACI BEDRİYE KÖKTÜRK’ÜN EŞİ İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN KERESTECİ HACI HAYRİ KÖKTÜRK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, BEYLER SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BEYLER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAYRİYE AKÇAALAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN AHATLI KÖYÜ ELLEZİ MAHALLESİNDEN, NAHİDE, ZAHİDE, VAHİDE, AHMET, KENAN VE MERHUM MEHMET AKÇAALAN’IN ANNELERİ, BAKİ İNAM, ARSLAN AKGÖZ VE MUZAFFER DÖNGEL’İN KAYINVALİDELERİ, ENSAR VAKFI ÇAYCUMA ŞUBE BAŞKANI ADEM İNAM’IN ANNEANNELERİ, MERHUM BAYRAM EŞİ HAYRİYE AKÇAALAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP AHATLI KÖYÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HÜSEYİN BEKLEN'İN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİNDEN, YAŞAR, SATILMIŞ, ZEKİ VE FETİ BEKLEN’İN BABALARI, HASAN VE BELEDİYEMİZ ESKİ PERSONELLERİNDEN MERHUM SADULLAH BEKLEN’İN ABİSİ, MERHUME SANİYE BEKLEN’İN EŞİ HÜSEYİN BEKLEN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 13.30’DA KAHYAOĞLU CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP TAŞÇILI KÖYÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ASIM ŞAHİN'İN CENAZESİ

İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİNDEN MERHUM TAHSİN ŞAHİN’İN OĞLU, CAVİT, CANİP VE CAHİT ŞAHİN’İN BABALARI, MÜZEYYEN ŞAHİN’İN EŞİ ASIM ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP PEHLİVANLAR MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA PEHLİVANLAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAYATİ KARABACAK'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇÖMLEKÇİ KÖYÜNDEN, NECATİ KARABACAK’IN OĞLU, ERDİ KARABACAK VE FUNDAN ŞEN’İN BABALARI, AYTEN KARABACAK’IN EŞİ, VERGİ DAİRESİ ESKİ MEMURLARINDAN HAYATİ KARABACAK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ÇÖMLEKÇİ KÖYÜ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...