ANONSLAR

YILMAZ GÜNER'İN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, MERHUM HACI ALİ RIZA VE MERHUME HASİME GÜNER’İN OĞLU, MERHUM ALİ ZİYA VE CELAL GÜNER’İN KARDEŞLERİ, ERGÜN, AYLA VE FERUDUN’UN BABALARI, ÇOŞKUN, OKTAY, ŞENAY, HÜLYA, ASUMAN VE FİGEN’İN AMCALARI, FUAT KALAYCI, HATİCE VE SEVGİ GÜNER’İN KAYINPEDERİ, CANSU VE NOYAN KALAYCI’NIN DEDELERİ, GÜNDEM, BARAN, İLAYDA, BERK VE EGE GÜNER’İN BÜYÜKBABALARI, HATİCE GÜNER’İN EŞİ, BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ İTFAİYE AMİRİ YILMAZ GÜNER VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, MİMAR SİNAN CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNE GETİRİLİP KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MUZAFFER ÇÖKELEZ'İN CENAZE İLANI

İLÇENİN MUHSİNLER KÖYÜ KAMİLOĞLU MAHALLESİNDEN MERHUM MEHMET VE RUKİYE ÇÖKELEZ’İN OĞULLARI, SİYAMİ, İLHAN, SERKAN, CİHAT, VE NİHAL ÇÖKELEZ’İN AMCALARI MUZAFFER ÇÖKELEZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MUHSİNLER KÖYÜ KAMİLOĞLU MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ŞAHİN ÇOKAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN YAKADEMİRCİLER KÖYÜ SÜNNETÇİOĞLU MAHALLESİNDEN ZUHAL, VOLKAN VE SEYHAN’IN BABALARI, MUHAMMET BERBER VE SERKAN ÜSTÜNKAYA’NIN KAYINPEDERLERİ, HAVVA ÇOKAN’IN EŞİ ŞAHİN ÇOKAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YAKADEMİRCİLER KÖYÜ SÜNNETÇİOĞLU MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CEMAL AYDIN'IN CENAZESİ

KARAPINAR BELDESİ HASANBEYOĞLU MAHALLESİNDEN RAMAZAN, CELİL, NECMİ VE YADİGAR AYDIN’IN BABALARI, 20. DÖNEM ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ NECMETTİN AYDIN’IN AMCASININ OĞLU, MERHUM ŞABAN AYDIN’IN OĞLU CEMAL AYDIN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE HASANBEYOĞLU CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FERHAT KAYMAZ'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, MERHUM ALİ VE MERHUME NECİBE KAYMAZ’IN OĞULLARI, ALİ, HAVVA VE MERHUM İMRAL KAYMAZ’IN KARDEŞLERİ, ZAFER KAYMAZ’IN AMCASI, ÖZCAN VE ERTAN KAYMAZ’IN BABALARI, ZÜHRİYE KAYMAZ’IN EŞİ FERHAT KAYMAZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN VELİKÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA, VELİKÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HÜSEYİN AKDUMAN'IN CENAZESİ

İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN SETTAR AKDUMAN’IN BABASI HÜSEYİN AKDUMAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN KOZCAĞIZ BELDESİ BOĞAZKÖY MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZININ ARDINDAN TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

AYSEL DEDE'NİN CENAZESİ

İLÇENİN KARAMUSA KÖYÜ DEDELER MAHALLESİNDEN MUKADDER, ŞERMİN, ALİ VE TURGUT DEDE’NİN ANNELERİ, MERHUM MURAT DEDE’NİN EŞİ AYSEL DEDE VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DEDELER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

AYŞE BÜYÜKYONCA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN SERDAROĞLU KÖYÜNDEN, KADIN, CEMİLE, ŞENGÜL, NEZAHAT, SONGÜL VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİNDEN BAYRAM BÜYÜKYONCA’NIN ANNELERİ, TUĞBA VE İLKER BÜYÜKYONCA’NIN BABAANNELERİ, MERHUM CEVDET BÜYÜKYONCA’NIN EŞİ AYŞE BÜYÜKYONCA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA SERDAROĞLU KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

AZİZE ÖNCÜ'NÜN CENAZESİ

İLÇENİN GÜZELOĞLU KÖYÜNDEN, CHP YÖNETİM KURULU ÜYESİ ÖZKAN ÖNCÜ’NÜN ANNEANNESİ, MERHUM MAZAK LAKAPLI RAMAZAN ÖNCÜ’NÜN EŞİ AZİZE ÖNCÜ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00’TE GÜZELOĞLU KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

GÜLTEN GÜNSAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİNDEN DENİZ VE ALEYNA GÜNSAN’IN ANNELERİ, NİZAMETTİN GÜNSAN’IN EŞİ GÜLTEN GÜNSAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE PEHLİVANLAR MAHALLESİ EKİN SİTESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SALTUKOVA BELDESİ ÇORAK KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...