ANONSLAR

KADIN TOPCU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN VELİOĞLU HÜSEYİNBEYLER MAHALLESİNDEN, GÜLHAN, GÜLÜMSER, ORHAN VE RAMAZAN TOPCU’NUN ANNELERİ, TEVFİK, TAYFUN, CEYHUN, MELİKE, VE ENES TOPCU’NUN BABAANNNELERİ, MERHUM SATILMIŞ TOPCU’NUN EŞİ KADIN TOPCU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 10.00’DA VELİOĞLU MAHALLESİ, HÜSEYİNBEYLERDE BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE SAAT:11.00’DE HÜSEYİNBEYLER MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

EROL TÜRKÖZ'ÜN CENAZESİ

İSTASYON MAHALLESİNDEN, NAMI DİĞER MÜŞON DAYI MERHUM SATILMIŞ TÜRKÖZ’ÜN OĞLU, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MERHUM AYDIN GEDİK’İN DAMADI, BİROL TÜRKÖZ’ÜN ABİSİ, ŞEREF, ŞENOL, ŞENER VE MUSTAFA UZALDI’NIN KUZENİ, EREN VE DİLEK TÜRKÖZ’ÜN BABALARI, ÖZNUR TÜRKÖZ’ÜN EŞİ ÇAYCUMA VERGİ DAİRESİ EMEKLİ MEMURLARINDAN EROL TÜRKÖZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, İSTASYON MAHALLESİNDE BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÖÇMENLER CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA VELİOĞLU GEDİKLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAYRETTİN SEMERCİ'NİN CENAZESİ

ZONGULDAK KARAMAN BELDESİNDEN İLÇEMİZ SANAYİ ESNAFLARINDAN MUSTAFA KORKMAZ’IN KAYINPEDERİ, NEFİSE KORKMAZ’IN BABASI, SEMA, TUĞBA VE BELEDİYEMİZ PERSONELİ YÜCEL KORKMAZ’IN DEDELERİ, PAKİZE SEMERCİ’NİN EŞİ, HAYRETTİN SEMERCİ VEFAT ETMİŞTİR. 

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KARAMAN BELDESİ, SEMERCİOĞLU KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

REMZİ UÇAR'IN CENAZESİ

İLÇENİN GERİŞ KÖYÜNDEN MERHUM ABDULLAH UÇAR’IN OĞLU, EMEKLİ ÖĞRETMEN ARSLAN UÇAR’IN ABİSİ, REMZİ UÇAR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA GERİŞ KÖYÜ, ÇAY MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SAİT ORUÇOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN DEREKÖSELER KÖYÜNDEN, TAHİR OĞLU SAİT ORUÇOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DEREKÖSELER KÖYÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ORUÇOĞLU MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FATİME DAĞLAR'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN, YUSUF, SUZAN, FİGEN, NERMİN VE MURAT’IN ANNELERİ, KENAN, HİKMET VE NEZAHAT’IN KAYINVALİDELERİ, YEŞİM, EMEL, MUSTAFA, ONGUN, ORAT, KADİR, ŞULE VE SEZAİ’NİN BABAANNELERİ, ELİF, MERVE, ÇAĞLA, ÇAĞRI, MERTER VE EKİNSU’NUN ANNEANNELERİ, MERHUM MUSTAFA DAĞLAR’IN EŞİ FATİME DAĞLAR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BEYLER CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA PEHLİVANLAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SEVGİ MALÇIK'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, MERHUM MAHMUT VE MERHUME YÜKSEL MISIRLI’NIN KIZLARI, YILDIZ VE MERHUM HAYATİ MALÇIK’IN GELİNLERİ, ZÜBEYDE, MÜSLÜM VE CİHANGİR MISIRLI’NIN KARDEŞLERİ, EYÜP SULTAN, VEYSEL KARANİ, MURAT KADİR, HABİBE, HARUN REŞİT VE MERHUM MEHMET HULUSİ’NİN YENGELERİ, ESİN VE YASİN MALÇIK’IN ANNELERİ, AHMET MALÇIK’IN EŞİ SEVGİ MALÇIK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, ÇAY MAHALLESİ, ÇAĞAN SOKAKTA BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE MERKEZ YENİ CAMİDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

NAHİDE AKBABA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN DEREKÖYÜNDEN DURDU AKBABA’NIN EŞİ NAHİDE AKBABA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA DEREKÖYÜ BOSTANCILAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MEHMET BALOĞLU'NUN CENAZESİ

PERŞEMBE HACI İBADİ KÖYÜNDEN ALİ VE MURAT BALOĞLU’NUN BABALARI, SAİT BALOĞLU’NIN BÜYÜKBABASI, OYKA KAĞIT FABRİKASI PERSONELİ RECEP MALAKÇI’NIN KAYINPEDERİ HACI RASİM OĞLU MEHMET BALOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BALOĞLU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ATİLLA BİLİCİ'NİN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, MERHUM NECATİ VE MERHUME HATİCE BİLİCİ’NİN OĞLU, BERKANT, AYLA, SEVAL, MERAL VE FATOŞ’UN KARDEŞLERİ, SEMRA, SEVDA VE BELEDİYEMİZ MECLİS ÜYELERİNDEN SEZAİ BİLİCİ’NİN AMCA OĞLU ATİLLA BİLİCİ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İSTANBULDA İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...